counter strike

counter strike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Minimum Specification:
CPU: 1.7 GHz
RAM: 512 MB
Video Card: nVidia GeForce FX 5700, ATI Radeon 8500 or ATI Radeon 9500 with 128 MB of RAM

Recommended Specification:
CPU: 2.4 GHz
RAM: 1 GB
Video Card with at least 256 MB of RAM


evo par klipova iz igre na youtube
http://www.youtube.com/watch?v=ROjEDBkvd6g&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=sTXT-tnWYJs&feature=fvw
evo malo borbe aviona
Battlefield 2 Modern Combat online/Ace Combat clips
http://www.youtube.com/watch?v=dDeOY9-uxbs&feature=related

CS spram ovog izgleda kao da je dosao iz kamenog doba
 
Član
Slazem se sa duletom, kosta cenera original, mozes igrati gdje hoces, a igra je davno izasla, i dalje je vrh, a i bihnet ima servere ja mislim, freezona i rokaj...Naravno in-game komunikacija je za pohvalu... i sama igra je ;), kad se samo sjetim tih vremena, po cijeli dan BF2 i CoD2 :D
 
Član
ma cs je kita od igre ja sam samo dao prijedlog da se druzimo nedje a nemoze to na ovaj moj comp iz kamenog doba da se igra dok nedodje novi samo cs on moze na comp og golf 2 da se igra hahaha
 
Član
Pa dobro i ja sam hteo malo poigrati nema veze sto je tako zoastala, pola dana mucio mirza_mali- og dok nije mi nabavio covjek dobru verziju za online da mogu igrati. Reko da se malo druzimo, cim sam uso posle 1sec me neko upuca ,a posle 2sec kick. Pa jebote kakav je to nacin i kakav je to server
 
Član
:lol::lol: kad sam ja sutao cs-a.. cak sam dugo bio admin na Globalu.. nick: djindji^^:cool::cool: ajd ako opet budete sutali zovite, nabavite server uci cu i ja:cool:
 
edoze je napisao(la):
jesi koristio citove mirza

nisam koristio onu stazu de_dust long igrao tri partije prvu krenuo da igram i odma me kick i vi se raspisali kako je nemogu nikoga da ubijem to je istina i koga cu da ubijem kad nikog nisam ni vidio nisam stigao sve ih porokali sljedeca partija ja idem trojica iza zida izskacu ko kenguri i lagano po 3 metka a m-ovkom i oni popadase i ja cheter odma ja vam i igre

ko god da misli da zna igrati bujrum kod mene u internet klub ima 16 racunara pa cemo da vidimo ko kako zna da igra
 
kucao u konzoli sv_smanjiglavu_pametni i sv_trehni_ga_ko_sljivu i zato sam vas porokao sto posto je to adnan vidio kako sam palio
 
BHT Ovisnik
men CoD4 radi jako fino na jačim detaljima,samo koji mi vrag treba da igram online,skidao sam svakakve patcheve i sranja,u multyplayu ima servera al gdje god sam ulazio izbaci nesh,sad se ne sjecam sta:D
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
nema vece zaraze od cantera ja vam kazem!!!

Ma ti si cheater :S IMAS AIM , zato nijedne :icon_mad:

A Davore na kojim serverima igrash COD4 , ja igram na logosoftu nick : taReeq :D
 
DiAbLo je napisao(la):
mirza_mali je napisao(la):
nema vece zaraze od cantera ja vam kazem!!!

Ma ti si cheater :S IMAS AIM , zato nijedne :icon_mad:

A Davore na kojim serverima igrash COD4 , ja igram na logosoftu nick : taReeq :D

nista onda kad ste navalili da sam cheter onda da jednu i temu otvorim sa svim mogucim chetovima za cs pa cete vidjeti onda hehe ko nece biti

dok upload uradim bit ce linkovi pa sebi skidajte

p.s. moram ih prvo naci da ih skinem pa da Vama omogucim dostupnim da se nezamarate googlajuci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top