counter strike

counter strike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mirza_mali iznenadio si me :S

Ne mogu da vjerujem , dogovorimo se da igramo normala ti fol AIM upalio nidje vze ... fakat jadno :icon_sad:

Ostali :cool:

Kakva vam je ono ekipa kad je edoze najjachi :lol::lol::lol:
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
mirza_mali iznenadio si me :S

Ne mogu da vjerujem , dogovorimo se da igramo normala ti fol AIM upalio nidje vze ... fakat jadno :icon_sad:

Ostali :cool:

Kakva vam je ono ekipa kad je edoze najjachi :lol::lol::lol:



e nevalja mi pass ?
je li " bht "
 

LSD

Član
ja reko oprostajni;
al ajd da se opravdam,ja ovo igru nisam igro do juce nikad,a sad sam ohrdina sto sa tice kilova!dosadilo mi da me ubijaju non stop!:icon_smile:
 
Član
nekad davno sam igrao, mozda naletim koji put ako se nakanim instalirati, a upravo zbog citova (citera :p) sam prestao..

jedino sam uzivao u net clubu kad se skonta match 2 'klana' (ne bukvalno klanovi već raja-klapa :)), sve fer, cuge ko vode i rokaj, ovako kad nema ko kontrolisati nije mi interesantno, a i kad kontrolišu, često bude propusta, bar je bilo prije pa mi dosadilo ..

al se napričah :D
 
Član
LSD je napisao(la):
ja reko oprostajni;
al ajd da se opravdam,ja ovo igru nisam igro do juce nikad,a sad sam ohrdina sto sa tice kilova!dosadilo mi da me ubijaju non stop!:icon_smile:

ja sinoc prvi put igrao:D
 
Član
LSD je napisao(la):
ja reko oprostajni;
al ajd da se opravdam,ja ovo igru nisam igro do juce nikad,a sad sam ohrdina sto sa tice kilova!dosadilo mi da me ubijaju non stop!:icon_smile:

Isti smo, vjezbaju se na nama:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top