counter strike

counter strike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dule to sto su te kickovali nema veze s nama mi smo otisli prije toga,neka djeca ostala igrati.Dakle veceras isto sve ali sad mogu banovati i admine tako da nam ama bas niko nece smetati ;) malo zajebancije ba sta se ljutite ovako se opustimo :) a mirza mali nemoj ba pricati nesto pa jbt ja sam nekad pare na ovom uzimao tako da znam ko je citer a ko ne,a ti si to sranje ofirno koristio.:)
 
AdnaNsa je napisao(la):
dule to sto su te kickovali nema veze s nama mi smo otisli prije toga,neka djeca ostala igrati.Dakle veceras isto sve ali sad mogu banovati i admine tako da nam ama bas niko nece smetati ;) malo zajebancije ba sta se ljutite ovako se opustimo :) a mirza mali nemoj ba pricati nesto pa jbt ja sam nekad pare na ovom uzimao tako da znam ko je citer a ko ne,a ti si to sranje ofirno koristio.:)

ja od kad znam za sebe znam za cs a de ako mozete nadjite VAC server i onda lijepo i kulturno nema prepiranja ko je ko i sta je ti nisi bio sinoc na prvoj mapi sto smo igrali svi zapomagaisali ja cheter i ja se sakrio iz kutije njih trojica od cijele mape idu prema toj kutiji nema sile da je ko mogao da vidi da sam iza jer sam se tu stvorio kad je igra krenula znaci Wallhacks sinoc je barem troje imalo to je pod jedan pod dva neznam kako se zove stojanje u zraku to je imao M1rza dvoje iz mog tima je imalo Speedhacks jer ja s nozom idem oni odose kao da im gori pod nogama AIM nisam niti cu kad koristit jer je to bas ofirno kao sto si i pomenuo moj omiljeni a sinoc nekoristeni chet je ESP a njega ni VAC nemoze da detektuje al eto uvijek ce biti tih prepiranja da je neko cheter jer ljudi nemogu shvatit da je to samo igrica


p.s. ja i dan dan uzimam pare hehe na cs-u
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
AdnaNsa je napisao(la):
dule to sto su te kickovali nema veze s nama mi smo otisli prije toga,neka djeca ostala igrati.Dakle veceras isto sve ali sad mogu banovati i admine tako da nam ama bas niko nece smetati ;) malo zajebancije ba sta se ljutite ovako se opustimo :) a mirza mali nemoj ba pricati nesto pa jbt ja sam nekad pare na ovom uzimao tako da znam ko je citer a ko ne,a ti si to sranje ofirno koristio.:)

ja od kad znam za sebe znam za cs a de ako mozete nadjite VAC server i onda lijepo i kulturno nema prepiranja ko je ko i sta je ti nisi bio sinoc na prvoj mapi sto smo igrali svi zapomagaisali ja cheter i ja se sakrio iz kutije njih trojica od cijele mape idu prema toj kutiji nema sile da je ko mogao da vidi da sam iza jer sam se tu stvorio kad je igra krenula znaci Wallhacks sinoc je barem troje imalo to je pod jedan pod dva neznam kako se zove stojanje u zraku to je imao M1rza dvoje iz mog tima je imalo Speedhacks jer ja s nozom idem oni odose kao da im gori pod nogama AIM nisam niti cu kad koristit jer je to bas ofirno kao sto si i pomenuo moj omiljeni a sinoc nekoristeni chet je ESP a njega ni VAC nemoze da detektuje al eto uvijek ce biti tih prepiranja da je neko cheter jer ljudi nemogu shvatit da je to samo igrica


p.s. ja i dan dan uzimam pare hehe na cs-u

Koje stojanje u zraku, pa ja prvi put da igram CS...
neznam ni kako se koristi cheat:icon_rolleyes:
 
M1rza je napisao(la):
mirza_mali je napisao(la):
AdnaNsa je napisao(la):
dule to sto su te kickovali nema veze s nama mi smo otisli prije toga,neka djeca ostala igrati.Dakle veceras isto sve ali sad mogu banovati i admine tako da nam ama bas niko nece smetati ;) malo zajebancije ba sta se ljutite ovako se opustimo :) a mirza mali nemoj ba pricati nesto pa jbt ja sam nekad pare na ovom uzimao tako da znam ko je citer a ko ne,a ti si to sranje ofirno koristio.:)

ja od kad znam za sebe znam za cs a de ako mozete nadjite VAC server i onda lijepo i kulturno nema prepiranja ko je ko i sta je ti nisi bio sinoc na prvoj mapi sto smo igrali svi zapomagaisali ja cheter i ja se sakrio iz kutije njih trojica od cijele mape idu prema toj kutiji nema sile da je ko mogao da vidi da sam iza jer sam se tu stvorio kad je igra krenula znaci Wallhacks sinoc je barem troje imalo to je pod jedan pod dva neznam kako se zove stojanje u zraku to je imao M1rza dvoje iz mog tima je imalo Speedhacks jer ja s nozom idem oni odose kao da im gori pod nogama AIM nisam niti cu kad koristit jer je to bas ofirno kao sto si i pomenuo moj omiljeni a sinoc nekoristeni chet je ESP a njega ni VAC nemoze da detektuje al eto uvijek ce biti tih prepiranja da je neko cheter jer ljudi nemogu shvatit da je to samo igrica


p.s. ja i dan dan uzimam pare hehe na cs-u

Koje stojanje u zraku, pa ja prvi put da igram CS...
neznam ni kako se koristi cheat:icon_rolleyes:

mapa de_train bila ja i ti jedan protiv drugog i dolazis iznad mene kao da hodas po ogradi heheh a nidje nista nema
 
Član
Neznam stvarno sta je bilo, ali ja ti kazem da nikad nisam igro CS, a i neznam kako se koriste cheatovi, a i da znam nikad to ne bi koristio..
 
Član
E ljudi, stajanje u vazduhu, to sto trce kao nenormalni, ewo mirza_mali, ako toliko poznajes CS znas i onda da je to igra sa nenormalno mnogo bagova...Meni se juce desilo da me server kickuje, ja udjem i vidim nekog sa mojim nadimkom kako stoji u vazduhu :icon_rolleyes: A to dal neko ima cit ili nema, igramo se, pa nek mu sluzi na cast. A imam druga kome ni Sveti Chit nemoze nista, znaci, samo vezba i ubijaj redom. Uzgred, ako neko hoce CS, ja sam na BIA CW >>> 212.200.163.179:27061, pa se vidimo. POZZ
 
Član
ma veceras opet isto oko cenera sam tu bas me osvjezava nakon sta popizdim na poslu svaki dan a nit znam chitove nit sam ih ikad koristio neznam da igram bas dobro ali stelim se nisam najgori nit me sekira kad me ko kilne igra je samo ***** vas nismo na turniru
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top