Corrado G60

Corrado G60

Član
bojan.lsd je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Aaaaaa dobar dobar sad, jeli taj korado bio na Ilidzi, posto sam ga ja htjeo kupiti i probavo sam ga ali je bio rastiman sav i trap i G punjac je zujo i koliko se sjecam zadnja lijeva obrva je bila ostecena i malo je bio nazad kod tablice kucnut gdje znak stoji, vozacevo sjediste je bilo poderano i da zadnje gume su bile poderane od obrva!Svaka cast sad je lutka, mozda samo stavi bad look ja sam kupio originalni FK u Hrasnom i mozda da mrezice ofarbas u crno!Pozz

Da :) to je taj auto. Ali sad mu je zamjenjeno. Cak je i G lader stavljen drugi

Saljem ti slike ma mail, sliko sam ga!!!:cool:
 
Član
Pregledao sam sve te komentare i drago mi je da vam se svidja auto. Uglavnom, jedine zamjerke su bile na branike i boju mrezica. Ne znam sta bih rekao, mozda to i promjenim ali zasad ne. Kad se malo provozam onda cu razmisliti :)
U svakom slucaju, hvala na komentarima. Srce mi je odmah vece kad znam da se i drugima svidja :)
 
Član
meni se svidja boja :) , a takodje na branike imam primjedbu, ali sve u svemu, auto je k'o bombona, a i ne vidja se cesto ovakav primjerak. :)
 
Član
Sjecam se auta,uuuuu bio je boca, nekad je stajao dugo dugo blizu muzicke skole u Sarajevu, sjedista su mu mislim izvadena, a bila je koža+platno org, falcerice, ma nov, procesor mu nije bio ok, nije mogao upaliti.
Nakon toga dosao je u moje naselje, kod poznanika Sabe koji mu je j...a majku, ugl. drago mi je sto je dosao u prave ruke.
Sretno!!!
p.s. Fabrika+Gewindaš+Joti = SAVRŠENSTVO
 
Član
TaBa je napisao(la):
Sjecam se auta,uuuuu bio je boca, nekad je stajao dugo dugo blizu muzicke skole u Sarajevu, sjedista su mu mislim izvadena, a bila je koža+platno org, falcerice, ma nov, procesor mu nije bio ok, nije mogao upaliti.
Nakon toga dosao je u moje naselje, kod poznanika Sabe koji mu je j...a majku, ugl. drago mi je sto je dosao u prave ruke.
Sretno!!!
p.s. Fabrika+Gewindaš+Joti = SAVRŠENSTVO

Kad sam ja uzeo auto bio je u voznom stanju. Palio normalno i sve ostalo. Jedino sto mu je G lader bio izvadjen. Amortizacija mu je bila losa, recimo na normalne amortizere stavio waitecove opruge. Otisle kugle, seleni, mandzetne,... Sad mu je sve stavljeno novo. Ne lupce nista, sve odlicno. Zaboravio sam kako se zvao momak od kog sam ga uzeo
 
Član
kaseljxxx je napisao(la):
extra odrađeno, ali ipak mi je s orginalnim branicima ljepsi... sve za 5

Dobicu vise komplekse zbog branika :)
Salim se, svako ima neki svoj ukus. Ja kad sam uzimao auto ovakav koncept sam imao u glavi. Prije svega, zelio sam da imam Corrada malo drugacijeg od drugih. A sad, 100 ljudi 100 cudi. Svako ima svoje. Ne bi ni valjalo da smo svi isti :)
U stvari, vise mi se svidja ona izreka 100 zena 200 sisa :)
Da vise ne tusim, hvala
Cujemo se
 
Član
bojan.lsd je napisao(la):
kaseljxxx je napisao(la):
extra odrađeno, ali ipak mi je s orginalnim branicima ljepsi... sve za 5

Dobicu vise komplekse zbog branika :)
Salim se, svako ima neki svoj ukus. Ja kad sam uzimao auto ovakav koncept sam imao u glavi. Prije svega, zelio sam da imam Corrada malo drugacijeg od drugih. A sad, 100 ljudi 100 cudi. Svako ima svoje. Ne bi ni valjalo da smo svi isti :)
U stvari, vise mi se svidja ona izreka 100 zena 200 sisa :)
Da vise ne tusim, hvala
Cujemo se

slazem se sa tobom;)nemora svaki corrado biti isti:cool::cool:
100 Zena-200 SISA:D
 
Član
Meni je sa ovim branicima mnogo ljepsi nego sa org. kao sto si vec rekao "zelio sam da imam Corrada malo drugacijeg od drugih" tu se slazem sa tobom jer imam isto misljenje ;)
 
Član
bojan.lsd je napisao(la):
kaseljxxx je napisao(la):
extra odrađeno, ali ipak mi je s orginalnim branicima ljepsi... sve za 5

Dobicu vise komplekse zbog branika :)
Salim se, svako ima neki svoj ukus. Ja kad sam uzimao auto ovakav koncept sam imao u glavi. Prije svega, zelio sam da imam Corrada malo drugacijeg od drugih. A sad, 100 ljudi 100 cudi. Svako ima svoje. Ne bi ni valjalo da smo svi isti :)
U stvari, vise mi se svidja ona izreka 100 zena 200 sisa :)
Da vise ne tusim, hvala
Cujemo se

ma to ja malo zavidim :) ma extra je jos nisam vidio ruznog corrada.... osim jednog na pik-u...a tvoj je ponavljam extra!!! a još i G :D
 
Član
Svaka cast za projekat...vidim po prici da je bio losiji kada si ga uzeo...ali eto...uz malo vise truda sve se moze srediti...;)

Vidim da ti dosta njih kaze za branik i mrezicu na braniku...sta znam...po meni ok izgleda...mozda bi bilo bolje samo da je crna mrezica, ali ni ovako nije lose...lepo si ti ono reko...100 ljudi 100 cudi...100 zena 200 dojki :lol:

U svakom slucaju samo napred...;)
 
Top