Corrado G60

Corrado G60

Član
bojan.lsd je napisao(la):
dario20 je napisao(la):
fin corrado svidja mi se, ja mislim da sam ga jednom vidio pogradu:icon_rolleyes:

Nisi ga vidio sigurno, jos nije ugladao cestu :) A inace ja sam iz Broda. Kad sam se registrovao na BHTuning bio sam tamo pa tako ostalo

Stilo je napisao(la):
Dobar Corrado,samo da si ostavio one njegove originalne karambolke bio bi odlican ;)

Imam ja i originalne ali zasad su mi ove ljepse :)


Kad ti te isfuraju tivra orginalne ;) motorni prostor ti je uredan pravo :cool:
 
Član
fin corrado,svidja mi se, nije ni ovaj prednji branik los, samo nekako boja mrezice malo odskace od ostatka,ali u biti nije lose,generalno fin auto,vidi se da ga slazes za svoj cejf,samo tako nastavi i nadam se da ce to uskoro biti gotovo,da ce sve biti slozeno
 
Član
Super sve..Tvoje auto , tvoj ukus i sve to ..Ja nebih tablicu zatvarao ..I samo mrezice ofarbaj u crno..Bit ce puno ljepse vjeruj...Svaka cast jos jednom..
 
Član
Fino izgleda, steta sto nisi org. branike ostavio, i kao sto vec Mirza napisa mrezice obavezno u crno bit ce ljepse 50 puta vjeruj. Pozz
 
Član
Aaaaaa dobar dobar sad, jeli taj korado bio na Ilidzi, posto sam ga ja htjeo kupiti i probavo sam ga ali je bio rastiman sav i trap i G punjac je zujo i koliko se sjecam zadnja lijeva obrva je bila ostecena i malo je bio nazad kod tablice kucnut gdje znak stoji, vozacevo sjediste je bilo poderano i da zadnje gume su bile poderane od obrva!Svaka cast sad je lutka, mozda samo stavi bad look ja sam kupio originalni FK u Hrasnom i mozda da mrezice ofarbas u crno!Pozz
 
Legend
lijep auto, sjecam se da se vozao ovdje po sarajevu..

sve ok, samo su mu ovi branici mogli i ljepsi biti..
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
Aaaaaa dobar dobar sad, jeli taj korado bio na Ilidzi, posto sam ga ja htjeo kupiti i probavo sam ga ali je bio rastiman sav i trap i G punjac je zujo i koliko se sjecam zadnja lijeva obrva je bila ostecena i malo je bio nazad kod tablice kucnut gdje znak stoji, vozacevo sjediste je bilo poderano i da zadnje gume su bile poderane od obrva!Svaka cast sad je lutka, mozda samo stavi bad look ja sam kupio originalni FK u Hrasnom i mozda da mrezice ofarbas u crno!Pozz

Da :) to je taj auto. Ali sad mu je zamjenjeno. Cak je i G lader stavljen drugi
 
Član
svaka cast za predstavljanje ;)
ovo je nesto ozbiljno, ozbiljno i kvalitetno se radi.. svaka cast samo tako nastavi..
do sada najljepsi na forumu sto sam vidio...boja,felge sve 5
 
Legend
zasto se vise niko ovako ne voli potruditi ..... pa uvod lijep napisati ...

prvo svaka cast pa si to fino napisao....a onda,kako se vidi i kad ti je stiglo auto bio je opet fin
sto se tice dorada , nista osim pohvala od mene....sve super,jedino me bodu u oci sive mrezice u branicima,rijesi to u crno bice bolje ;)
 
Član
Darko_GT je napisao(la):
bojan.lsd je napisao(la):
Darko_GT je napisao(la):
Druze svaka cast samo tako nastavi . Nisi stavio slike unutrasnjosti ???

Hvala druze
Unutrasnjost jos nije gotova

Volimo mi i da vidimo tokom rada kako izgleda :D

Vjeruj da imam preko 200 slika u svim fazama ali me nesto zeza upload pa sam to sve preskocio



enesss je napisao(la):
zasto se vise niko ovako ne voli potruditi ..... pa uvod lijep napisati ...

prvo svaka cast pa si to fino napisao....a onda,kako se vidi i kad ti je stiglo auto bio je opet fin
sto se tice dorada , nista osim pohvala od mene....sve super,jedino me bodu u oci sive mrezice u branicima,rijesi to u crno bice bolje ;)

Hvala druze :) vidjecu za te mrezice :) posle svih ovih minusa za mrezice sad sam u dilemi



AnDel je napisao(la):
svaka cast za predstavljanje ;)
ovo je nesto ozbiljno, ozbiljno i kvalitetno se radi.. svaka cast samo tako nastavi..
do sada najljepsi na forumu sto sam vidio...boja,felge sve 5

Hvala druze
 
Top