Corrado G60

Corrado G60

Član
ArminM je napisao(la):
bojan.lsd je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
fino fino,dobro ce to sve biti,pravo mi se svidja kako ti to radis:icon_smile:

Hvala hvala
Moram se jednom zaletiti da stavim slike kako je sve to islo

samo vece od prethodne molim te:icon_biggrin:

Upravo sad gledam sta se desava, postavio sam link pa mozete vidjeti. Slika nije tako mala, iz nekog razloga se smanji
 
Član
ne znam dal ti je neko spomenuO....izvini sto se mjesham u tvoja vidjenje...al dobro bi bilo i ove mrezice da idu u crno...mngo diskretnije bi izgledao :D sve najbolje
 
Član
mahir_011 je napisao(la):
ne znam dal ti je neko spomenuO....izvini sto se mjesham u tvoja vidjenje...al dobro bi bilo i ove mrezice da idu u crno...mngo diskretnije bi izgledao :D sve najbolje

:) ti si 10-ti :) jos se nisam ni provozao pa mi se to ne radi odmah Po svim prilikama i to cu promjeniti. U svakom slucaju hvala na komentaru
Pozz
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Svida mi se auto sve je odlicno...nemoj ga na snijeg zao mi ga...stroga garaza :)

takodje ;)

sta da hoda pjeske :icon_question:
daj ba nece se nahladiti ipak si ti njega kupio :D
samo polako ;)
a corrado je bez greske kako rekoh...samo mrezice u crno izgledao bi opasnije :)
 
AnDel je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Svida mi se auto sve je odlicno...nemoj ga na snijeg zao mi ga...stroga garaza :)

takodje ;)

sta da hoda pjeske :icon_question:
daj ba nece se nahladiti ipak si ti njega kupio :D
samo polako ;)
a corrado je bez greske kako rekoh...samo mrezice u crno izgledao bi opasnije :)

ima kolega drugo auto jako dobrog golfa duju za kojeg kaze da je auto za svaki dan pa zeto sam rekao da ovaj moze bit u garazi ;)
 
Član
RE: Corrado G60 nove slike

Da se i ja malo pohvalim :) auto je registrovan i izasao je malo na cestu :)
Znaci zavrsila se unutrasnjost, stavljen novi akumulator i xenoni i pravac cesta. Jos samo muzika ostala, necu preterivati s tim. Samo pojacalo, woofer i dva dobra zvucnika i to je to. CD sam vec uzeo
Evo sad malo slicica

corradow.jpg


p1080981k.jpg


p1080980d.jpg


p1080979.jpg


p1080976f.jpg


p1080972.jpg


p1080965.jpg


p1080964.jpg


p1080961.jpg


p1080959w.jpg


dsc00511yq.jpg


dsc00508g.jpg
 
e sad mozes gasat dokle god imas benzina :lol:
unutrasnjost mi se svidja, ni vanjski izgled nije los ali ja sam fan fabrike :)
 
Član
extra auto valajlo bi samo da je hauba od vr-a sa izbacenom sredinom bio bi robusniji naprijed. al opet sve pohvale
 
Top