Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
trizex je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
veceras bijela petica (mislim da je GTI ali nisam siguran), uglavnom nije humano kako se lik ispaljuje... :D jel neko sa foruma, ciji je golf zna li ko? :icon_smile:;)

Vec par dana u Tz, italijanske table....i nocas je dobila po usima od nekakve Maree iz Tuzle :)

Nije je valjda mutant osibo :D
 
Član
smajke je napisao(la):
trizex je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
veceras bijela petica (mislim da je GTI ali nisam siguran), uglavnom nije humano kako se lik ispaljuje... :D jel neko sa foruma, ciji je golf zna li ko? :icon_smile:;)

Vec par dana u Tz, italijanske table....i nocas je dobila po usima od nekakve Maree iz Tuzle :)

Nije je valjda mutant osibo :D

E jbg Smajke, ne pratis na casu nikako....jedan je mutant.....zapravo dva ako racunamo tvog rodjaka Kermita, al' to je druga prica vec :)
 
@dado
Ma ja bio na iftaru tu blizu pa kreno u grad malo, usporio sam bio da vidim ima li koga i nastavio, mozda si me i primjetio plavi Volvo?
 
Član
olensoner je napisao(la):
@dado
Ma ja bio na iftaru tu blizu pa kreno u grad malo, usporio sam bio da vidim ima li koga i nastavio, mozda si me i primjetio plavi Volvo?

unutra sam se zasteko bio, nesto mi puse napolju :icon_smile: hajd sviraj masi drugi put ;)
 
Top