Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
hehehe ma nikako da se uganjam :D,ljudi i olovo drotovi imaju onaj traffipatrol xr + robocam,jutros u pola 8 na nisicima ga montiraju...jedan potura kamencice pod stativ stima a drugi gleda gdje i kako,isto glup gluplji jbt,izgleda nisu otkrili da se stativ moze stimati u svakom pravcu i pogledu i kako vec ne...kad nisam sletio u potok onaj od smijeha
elem u sarajevu bio,nekakvih auta dosta vidjoh al nikog poznatog
nije da se falim al sam stvarno bio,a cevapa nisam okusio :D
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
Vidjen Limpi, isla iza njega do Viteza,gdje je skrenuo :)))

jesi li ti u subotu prolazila pored VF-a negdje oko 8 - 9,nisam siguran :D

Ja mislim da jesam, vidjela sam i ja bijelog punta,ali nisam bila sigurna dal si ti to bio :))

hahaha :D ma u subotu sam bio hiperaktivan :D pa sam prestizao koga kod sam mogao stici :D :D a medju njima i tebe :p

Cek prvo sam ja tebe prosla, pa si bio jedno vrijeme iza mene,pa si ti mene prosao i skrenuo,jel tako???
 
PoLo9n3 je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
Vidjen Limpi, isla iza njega do Viteza,gdje je skrenuo :)))

jesi li ti u subotu prolazila pored VF-a negdje oko 8 - 9,nisam siguran :D

Ja mislim da jesam, vidjela sam i ja bijelog punta,ali nisam bila sigurna dal si ti to bio :))

hahaha :D ma u subotu sam bio hiperaktivan :D pa sam prestizao koga kod sam mogao stici :D :D a medju njima i tebe :p

Cek prvo sam ja tebe prosla, pa si bio jedno vrijeme iza mene,pa si ti mene prosao i skrenuo,jel tako???

jeste prosla si pored mene,i onda sam ja prosao pored tebe i skrenuo prema VF-u da vidim ima li koga na okupljanju al eto uglavnom vidjeli smo se :D
 
Član
Astra je napisao(la):
limpi se voza pola dana :cool:

razradujem masinu :lol: , a suti, gledam i pratim hocel prokuhat(opet) skodilak, stetilak je ipak to :D mada jutros je izdrzao torturu, blokade uz vjetrenice, nista nije iskocilo, il se zapusilo hahaha
 
Ervix_focus je napisao(la):
Juce sa Duloxom se ganjo 140 km :lol: a trizexa danas oko 12 otjera kisa iz baste Limenke(ostade mu PO ćevapa):icon_sad:

ja svjedok da gore navedeno nije istina :lol: vezano za Trizexa,ostalo mu malo luka
 

IGY

Član
AldinShpura je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
Juce sa Duloxom se ganjo 140 km :lol: a trizexa danas oko 12 otjera kisa iz baste Limenke(ostade mu PO ćevapa):icon_sad:

ja svjedok da gore navedeno nije istina :lol: vezano za Trizexa

a da jutros nisi svirao ko mahnit i mahao ja te nebi ni vidio :cool::cool::cool:

jbg iz nocne nekad i drotve nevidim kad me zaustavlaju :D
 
trizex je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
Juce sa Duloxom se ganjo 140 km :lol: a trizexa danas oko 12 otjera kisa iz baste Limenke(ostade mu PO ćevapa):icon_sad:

Nikad u zivotu, makar do gaca pokis'o :D gdje si ti bio? :)

Pa gledo si kad sam dolazio sa focusom al tamno plavim falcerke i ja uso u limenku bio od tebe 5 m al me izgleda nisi prepozno jer se sad drugcije cesljam em sa zenom :lol:
 
Član
aaa, fali ti jedan detalj :) mrsko mi bilo sociva staviti, a naocale me zuljale, bez jednog od tog dvoje ja sam sismis :D a jos ako si promijenio friz, prfff, nemoj dzaba, ne bi te prepozno da si bio za mojim stolom :D
 
Top