Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Selmir1 je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
Oggy pored parkuse u dva navrata sa svojim turbo dizelom :icon_smile:

nije bilo prilike da zagasam (da pisne haha), a i dihtung mi na izduvnoj grani pusta, pa slabo puse turbo....

Sreo sam i ja par chunera, brodo SKoda Favorit, njega sam zapamtio, wkd sa crvenim kecinom..i muriju na kraju, al sam "uteko" :cool:

aaa ti si bio, znam da je neko sa foruma...i bas nijednom da ga pritisnes da pisne, poginuo sam te ganjajuci od avaza da cujem te turbo zvukove....:cool::cool::cool:

Vidjen si i ti pored parkuse preko puta BBI, gdje su felge :D ?
Oggy, hos na crtu sa astrom 50kw dizel, kao i tvoje :p
sala mala : )
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Selmir1 je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
Oggy pored parkuse u dva navrata sa svojim turbo dizelom :icon_smile:

nije bilo prilike da zagasam (da pisne haha), a i dihtung mi na izduvnoj grani pusta, pa slabo puse turbo....

Sreo sam i ja par chunera, brodo SKoda Favorit, njega sam zapamtio, wkd sa crvenim kecinom..i muriju na kraju, al sam "uteko" :cool:

aaa ti si bio, znam da je neko sa foruma...i bas nijednom da ga pritisnes da pisne, poginuo sam te ganjajuci od avaza da cujem te turbo zvukove....:cool::cool::cool:

Vidjen si i ti pored parkuse preko puta BBI, gdje su felge :D ?
Oggy, hos na crtu sa astrom 50kw dizel, kao i tvoje :p
sala mala : )

felge do ponedjeljka na autu, iskreno se nadam....;)
 
Član
Nermin Suljagic danas u Omegi....
Visoka ti je Bora,sramota je ono...:D:D

@Adams....Ne vidis dobro..Maskiro sam se malo s drugim autom pazi da ne skrene u tebe kakav 530:D
 
Got2b je napisao(la):
Nermin Suljagic danas u Omegi....
Visoka ti je Bora,sramota je ono...:D:D

@Adams....Ne vidis dobro..Maskiro sam se malo s drugim autom pazi da ne skrene u tebe kakav 530:D

naspomeni me da ti ponesem radkapu za zadnji tocak :D
















































i VW znak za haubu :lol:
 
Član
Got2b je napisao(la):
Nermin Suljagic danas u Omegi....
Visoka ti je Bora,sramota je ono...:D:D

@Adams....Ne vidis dobro..Maskiro sam se malo s drugim autom pazi da ne skrene u tebe kakav 530:D
nc cccc:icon_rolleyes:
 
Član
U Zaostrogu sam vidio plavušu kako poteže žuti hyundai coupe bh tabla :) mislim da sam vidio takvog na forumu?
 
Član
ima je na forumu george ja sam neki dan vidio golf 4 www.bhtuning.com naljepnica na zadnjem staklu lijevo u cosku donjem i jap style auspuh :D
vidjen isto nedzadr juce prolazi pored bbi-a
magnum pored metropolisa....
 
Top