Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
ZELA GTI je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
neki dan JD kraj mene na praonici... ja bio u crnoj q7... gledali smo jedan u drugog ali ofirno mi bilo da pridjem...:D

Bio si u Q7?:icon_eek:

:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question: i sta ti hoces reci s ovim.. AHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA tvoje gluposti nemaju kraja.. :lol::lol::lol::lol::lol:
 
elmir je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
neki dan JD kraj mene na praonici... ja bio u crnoj q7... gledali smo jedan u drugog ali ofirno mi bilo da pridjem...:D

Bio si u Q7?:icon_eek:

:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question: i sta ti hoces reci s ovim.. AHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA tvoje gluposti nemaju kraja.. :lol::lol::lol::lol::lol:
ne seri tita ti.
 
vidjen maloprije Pike@ u tz..
a vidjen i freak(bijela jetta mk2) kod skvera,mislim da sam i smajketa vidio sa sirokim Puntom kod EX-mozarta....
 

MTR

Član
Shelby je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
jubix je napisao(la):
Evo Limpi vidjen na Mokama! :D

jes ti mozda uletio u konzum gore, il mi se ucinilo :icon_question: a standardno ovdje, struja na mjestu, gdje ga ostavis tu ga i zateknes, pokoji cuner proleti kroz maglu i tako to

zaboravio sam bliske susrete sa Limpijem od neki dan , upada Fabijana u oci :D
sto ti se drug prepo'? :lol:

jarane ja tebe nikako ne mogu upratiti koji si...
imaju 3-4 takva golfa u Ze... znam da šojko voza jednu cvrku slicnu,jednu voza sisic iz klopca...koji si sad ti ako nije tajna :D

Osla' cvrka u ponedeljak :icon_cry: :D

Limpi je napisao(la):
ja ja, ovaj mtr, vidim neko mi se priljepio a nepoznato auto(nije bio u golfu), kad stade pored i smijesi se, pa sam ga skonto"... prepade mi jarana, kaze mi coek, vidi ovog da se nije nafumao, gleda u fabiu i smijesi se :D :lol:

a jes vidio fabie sto je fina sa guze, a one smd svijetle ko ksenoni nazad :icon_biggrin:

reci drugu da kad si u poslu izgledas ko nafuman :D , a Fabijana ti je bas sad ono :cool:
 
vidjen dadao_style cini mi se da je takav dadin nik crvena duja iz mostara :D danas u mostaru hehe negdje ondje kod "ronda" to sam jedino uspio zapamtit hehe kuliramo mi kulira on hahaha
 
Top