Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Jutros Adams ;)

Oko 19:20h DuloX_ ode prema omegi iz pravca soda so...ja sviram on nista....
nesto brunda ispod haube pa ne cuje dobro :cool::cool::cool:
 
Nexus je napisao(la):
Trizex i tala kod INN-a maloprije,pa onda Erol sa zakucanom hondom :)

Pa sto ne skoci pred auto :cool:

Jeste,jeste, bili danas na kafi, vidio dosta clanova, vidjen i Alen (Dulox) telefonira na mobu,a Marea grglja, steta nije gaso, da vidim i to cudo :)
 
Legend
erol_brcak je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
Trizex i tala kod INN-a maloprije,pa onda Erol sa zakucanom hondom :)

Pa sto ne skoci pred auto :cool:

Jeste,jeste, bili danas na kafi, vidio dosta clanova, vidjen i Alen (Dulox) telefonira na mobu,a Marea grglja, steta nije gaso, da vidim i to cudo :)

vidio te s prozora,a s prozora neću da se bacam:D
jbg sto nizi zvao na tu kafu:icon_biggrin:
 
Član
jubix je napisao(la):
Evo Limpi vidjen na Mokama! :D

jes ti mozda uletio u konzum gore, il mi se ucinilo :icon_question: a standardno ovdje, struja na mjestu, gdje ga ostavis tu ga i zateknes, pokoji cuner proleti kroz maglu i tako to
 

MTR

Član
Limpi je napisao(la):
jubix je napisao(la):
Evo Limpi vidjen na Mokama! :D

jes ti mozda uletio u konzum gore, il mi se ucinilo :icon_question: a standardno ovdje, struja na mjestu, gdje ga ostavis tu ga i zateknes, pokoji cuner proleti kroz maglu i tako to

zaboravio sam bliske susrete sa Limpijem od neki dan , upada Fabijana u oci :D
sto ti se drug prepo'? :lol:
 
Član
MTR je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
jubix je napisao(la):
Evo Limpi vidjen na Mokama! :D

jes ti mozda uletio u konzum gore, il mi se ucinilo :icon_question: a standardno ovdje, struja na mjestu, gdje ga ostavis tu ga i zateknes, pokoji cuner proleti kroz maglu i tako to

zaboravio sam bliske susrete sa Limpijem od neki dan , upada Fabijana u oci :D
sto ti se drug prepo'? :lol:

jarane ja tebe nikako ne mogu upratiti koji si...
imaju 3-4 takva golfa u Ze... znam da šojko voza jednu cvrku slicnu,jednu voza sisic iz klopca...koji si sad ti ako nije tajna :D
 
Član
ja ja, ovaj mtr, vidim neko mi se priljepio a nepoznato auto(nije bio u golfu), kad stade pored i smijesi se, pa sam ga skonto"... prepade mi jarana, kaze mi coek, vidi ovog da se nije nafumao, gleda u fabiu i smijesi se :D :lol:

a jes vidio fabie sto je fina sa guze, a one smd svijetle ko ksenoni nazad :icon_biggrin:
 
Član
neki dan JD kraj mene na praonici... ja bio u crnoj q7... gledali smo jedan u drugog ali ofirno mi bilo da pridjem...:D
 
Top