Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

danas dosta raje vidjeno :D prvo vidjen onaj momak iz tuzle sa crnim fiat stilom u vogosci...poslije njega vidjen igy na kobiljoj glavi,svirao sam mu nezz jel me skontao,,i maloprije vidjen clan sa zutim secientom,mislim da mu je kenci nick na stupu :)

i ne znam je li moguce da sam vidio polo od ArminaM na sedreniku ?

EDIT: vidio sam i clana BMW 316i 90god kod dzamije u ugorskom :D
 
adel_tuzla je napisao(la):
Ja mislim da sam danas vidio nerminovu boru u Ši selu :)

DA,vidio si moju makinu :D
gdje si me tacno vidio,sto nisi mahnuo(neznam jel ovo gramaticki ispravno :D )
a vidio sam i ja dulox-ovu mareu danas na stupinama,a i astra mu je bila u bizini....
 
GOLF TZ je napisao(la):
adel_tuzla je napisao(la):
Ja mislim da sam danas vidio nerminovu boru u Ši selu :)

a je li moguce da sam ja tebe vidio maloprije na brcanskoj...:D

moguce je da si me vidio isao sam iz pravca Ši sela :);) sto nisi sviro blico da te vidim :)

nermin suljagic je napisao(la):
adel_tuzla je napisao(la):
Ja mislim da sam danas vidio nerminovu boru u Ši selu :)

DA,vidio si moju makinu :D
gdje si me tacno vidio,sto nisi mahnuo(neznam jel ovo gramaticki ispravno :D )
a vidio sam i ja dulox-ovu mareu danas na stupinama,a i astra mu je bila u bizini....

pa vidio ti makinu pred onom kucom u Ši selu,,isao vratio komsinici golfa :cool::cool:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
adel_tuzla je napisao(la):
Ja mislim da sam danas vidio nerminovu boru u Ši selu :)

DA,vidio si moju makinu :D
gdje si me tacno vidio,sto nisi mahnuo(neznam jel ovo gramaticki ispravno :D )
a vidio sam i ja dulox-ovu mareu danas na stupinama,a i astra mu je bila u bizini....

hehehe marea i astra su tu cekaju, vec neko vrijeme sam prikriven u zelenom Fiat Coupe-u 16v turbo :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
vidjen jnutros roki kod husina,tacnije na cerik-u...ja mu blicam(sa borom sam bio) ali lola nagario guju ko da je kasnio na posao.hehe
 
Član
Oko 4 sata maloprije IGy pored mobil medie ..ja sa druge strane na prosirenju kod kinga... Sivi clio mahnu jednom ali mislim da nisi vidio..pozz
 

MTR

Član
Juce i danas sam bio na relaciji prema Mostaru i malo iza Konjica me stigne i prestigne Fiat Coupe sa bijelom straftom preko haube , jel to auto od nekoga sa foruma ? Vidio sam ga i oko 1 sat pored Ere ga gasa

evo taj stroj , al ima zvuk ;)

PICT3428.jpg
[/img]


ps. na zadnjoj sajbi mu je nalja Carbon
 
Top