Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
cesto po mostaru vidjam onog golfa pick up-a,zatim meni se cini funky-evog golfa,neku vecer coletova jetta kod franjevacke i tako..
 
BHT Ovisnik
pickup je od almyr-a ,s njim sam danas pricao,pravili mi boshpumpu,vidio i cnicgsi-a sjedi na picu i gledi si golfa:D
 
Administrator
Nexus je napisao(la):
pioneer_09 na celicarama lagano kulira :icon_biggrin:

valja pomalo:D ajd sto sam morao staviti celicare, vec jos gore sto su mi prosle zime ukrali sve 4 ratkape pa onako "go celik" ruzno izgleda:lol: lijepe alu;) moram posuditi tvoj zimski setup pa da sam i ljeti i zimi isti:lol:
 
Legend
trebao si mi reci da imas 15" tour felge da ti i njih poskidam,da se dzaba ne mucim s potragom :D
 
Član
danas u travniku vidio clana VWfan,prodje kraj mene,ja se slomi blicajuci on nista:lol:
nakon toga bio sa Elmirom,a zatim sjedio na kafi sa allroad-om,te jos nekim clanovima kojima ne znam nickove:lol:;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
danas u travniku vidio clana VWfan,prodje kraj mene,ja se slomi blicajuci on nista:lol:
nakon toga bio sa Elmirom,a zatim sjedio na kafi sa allroad-om,te jos nekim clanovima kojima ne znam nickove:lol:;)

da se i ja javim:D vidio i upoznao armina, zao mi je za kafu a i vj da sam je popio povratio bi jer sam se sinoc ubio popio litar same votke, nezz kako sam s autom dosao kuci ziv i zdrav..
ii da vidjen renoic od clana riza na slovenskim tablama:icon_biggrin: uuuuuu SEX
 
Član
elmir je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
danas u travniku vidio clana VWfan,prodje kraj mene,ja se slomi blicajuci on nista:lol:
nakon toga bio sa Elmirom,a zatim sjedio na kafi sa allroad-om,te jos nekim clanovima kojima ne znam nickove:lol:;)

da se i ja javim:D vidio i upoznao armina, zao mi je za kafu a i vj da sam je popio povratio bi jer sam se sinoc ubio popio litar same votke, nezz kako sam s autom dosao kuci ziv i zdrav..
ii da vidjen renoic od clana riza na slovenskim tablama:icon_biggrin: uuuuuu SEX

hahaha,ma pit cemo kafu drugi puta. A jes vidio Renola,perverzija zesca,mocan je samo tako;);)
 
Član
ArminM je napisao(la):
elmir je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
danas u travniku vidio clana VWfan,prodje kraj mene,ja se slomi blicajuci on nista:lol:
nakon toga bio sa Elmirom,a zatim sjedio na kafi sa allroad-om,te jos nekim clanovima kojima ne znam nickove:lol:;)

da se i ja javim:D vidio i upoznao armina, zao mi je za kafu a i vj da sam je popio povratio bi jer sam se sinoc ubio popio litar same votke, nezz kako sam s autom dosao kuci ziv i zdrav..
ii da vidjen renoic od clana riza na slovenskim tablama:icon_biggrin: uuuuuu SEX

hahaha,ma pit cemo kafu drugi puta. A jes vidio Renola,perverzija zesca,mocan je samo tako;);)

Ma jashta,samo vi kafendishite :) Niste mogli mahati da svratim :lol::lol:
 
vidio sam danas Sandro-a ispred kuce,ja sam svirnuo(bio sa bijelim R11) okrenuo si se ali nisi haman skontao ko je....
i takodjer sam danas radio preko puta kuce clana Tala@,ali bio je zauzet rasklapanjem nekog keca pa se nismo sreli.....
 

187

Član
danas clan Astra na skenderiji oko 15 sati tacnije 10 do 15.. ignorise ciga malog neda mu marku xD
 

IGY

Član
187 je napisao(la):
danas clan Astra na skenderiji oko 15 sati tacnije 10 do 15.. ignorise ciga malog neda mu marku xD

vjerovatno je taj isti cigo meni danas rekao kad sam mu rekao da ne dam, kaze "jesi pravi cigan" :lol::lol::lol: vidio sam ga i ja u ta doba ignorisao je i mene :icon_biggrin:
 

187

Član
IGY je napisao(la):
187 je napisao(la):
danas clan Astra na skenderiji oko 15 sati tacnije 10 do 15.. ignorise ciga malog neda mu marku xD

vjerovatno je taj isti cigo meni danas rekao kad sam mu rekao da ne dam, kaze "jesi pravi cigan" :lol::lol::lol: vidio sam ga i ja u ta doba ignorisao je i mene :icon_biggrin:

hahahahaha... igy ba sto si cigan nedas marku xD... hahhaha... jes jes nabacio cale i nikog ne vidi :lol:
 
Top