Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

IGY

Član
D_cash je napisao(la):
Oko 4 sata maloprije IGy pored mobil medie ..ja sa druge strane na prosirenju kod kinga... Sivi clio mahnu jednom ali mislim da nisi vidio..pozz

hmmm znaci ipak nisam prolupao, ucinilo mi se bas da mi neko mase, ali ono nepoznat mi auto pa nisam povezao odmah :cool:
 
Administrator
sinoc babn babn kod hotela tuzle ako se ne varam, danas nenad na sickom, tacno na petlji, ja sviram, blicam a on nista ;)
 
ja ako trizexa bar jednom tokom noci ne vidim na Jali, ne racunam da sam bio na jali :D
znaci svaki put, makar jednom prodje! :D
 
Član
Death_beat je napisao(la):
ja ako trizexa bar jednom tokom noci ne vidim na Jali, ne racunam da sam bio na jali :D
znaci svaki put, makar jednom prodje! :D

Taj sam :D

inace , cini mi se da sam vidio Davor_ sinoc/jutros, moguce da mi se prividilo u 5 ujutro :p
 
Član
u ponedjeljak sam vidjeo u zenici crni golf 4 providne stopke i jaka muzika :D cini mi se da je to clan foruma :icon_question:
 
Član
IGY je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
Oko 4 sata maloprije IGy pored mobil medie ..ja sa druge strane na prosirenju kod kinga... Sivi clio mahnu jednom ali mislim da nisi vidio..pozz

hmmm znaci ipak nisam prolupao, ucinilo mi se bas da mi neko mase, ali ono nepoznat mi auto pa nisam povezao odmah :cool:

heh ma nisi... ja mahnu i ucini mi da nekonta heh pa krenu da svirnem a upali se zeleno i ti ode...pozz:icon_smile:
 
Član
trizex je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
ja ako trizexa bar jednom tokom noci ne vidim na Jali, ne racunam da sam bio na jali :D
znaci svaki put, makar jednom prodje! :D

Taj sam :D

inace , cini mi se da sam vidio Davor_ sinoc/jutros, moguce da mi se prividilo u 5 ujutro :p

ahahahah FLOJD FLOJD FLOJD FLOJD FLOJD :lol::lol::lol:
 
Član
Davor_ je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
ja ako trizexa bar jednom tokom noci ne vidim na Jali, ne racunam da sam bio na jali :D
znaci svaki put, makar jednom prodje! :D

Taj sam :D

inace , cini mi se da sam vidio Davor_ sinoc/jutros, moguce da mi se prividilo u 5 ujutro :p

ahahahah FLOJD FLOJD FLOJD FLOJD FLOJD :lol::lol::lol:

Bilo je meni flojd flojd odmah poslije tunela, negdje 2-3ca krivina nadesno IIIIDEMO, bilo je mnogo gutavo....
 
Top