Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Nexus na kafici
deyo na stupinama sa Xenonima,
faya takodje na stupinama s punticem...
LSD po lukavcu....crta karterom linije po putu:D:D
 

LSD

Član
Got2b je napisao(la):
Nexus na kafici
deyo na stupinama sa Xenonima,
faya takodje na stupinama s punticem...
LSD po lukavcu....crta karterom linije po putu:D:D

trazili ste dobili ste :D
brate vidjam i ja tebe al te nevidjam ako hoces da znas :D:D
kuzis
 
GOLF TZ je napisao(la):
ervix kod elektrotehnicke...( oj al CaDiS..)....:icon_smile::lol::lol::lol::lol:

pike parkiran ispred fakulteta....:D:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

hahaha NOS:nx: je vec poceo odradjivat svoje :)
 
Član
ervix proletio kroz oskovu :D lakse malo drug dole gdje su oni kamioni, skoro svaki dan je tu udes, il neko izlazi s kamionom na cestu il neko udje s kamionom a ostane prikolica na cesti i eto belaja, a cesta prljava, masna od uglja.. uglavnom cuvaj se :)
 
boss_C200 je napisao(la):
ervix proletio kroz oskovu :D lakse malo drug dole gdje su oni kamioni, skoro svaki dan je tu udes, il neko izlazi s kamionom na cestu il neko udje s kamionom a ostane prikolica na cesti i eto belaja, a cesta prljava, masna od uglja.. uglavnom cuvaj se :)

Hvala druze, to mi je vec poznato al boze veca sila :) spartam tim putem 3 god, malte ne svaki dan:lol:
 
Član
Ervix_focus je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
ervix proletio kroz oskovu :D lakse malo drug dole gdje su oni kamioni, skoro svaki dan je tu udes, il neko izlazi s kamionom na cestu il neko udje s kamionom a ostane prikolica na cesti i eto belaja, a cesta prljava, masna od uglja.. uglavnom cuvaj se :)

Hvala druze, to mi je vec poznato al boze veca sila :) spartam tim putem 3 god, malte ne svaki dan:lol:

ovo sam ti rekao iz najboljih namjera :icon_biggrin: ne brze od zivota :icon_biggrin: svi mi volimo potegnuti, ali nemoj dole poslusaj me, 100 kamiona i non stop neko ulazi izlazi parkira se sjece cestu ludnica :lol:
 
boss_C200 je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
ervix proletio kroz oskovu :D lakse malo drug dole gdje su oni kamioni, skoro svaki dan je tu udes, il neko izlazi s kamionom na cestu il neko udje s kamionom a ostane prikolica na cesti i eto belaja, a cesta prljava, masna od uglja.. uglavnom cuvaj se :)

Hvala druze, to mi je vec poznato al boze veca sila :) spartam tim putem 3 god, malte ne svaki dan:lol:

ovo sam ti rekao iz najboljih namjera :icon_biggrin: ne brze od zivota :icon_biggrin: svi mi volimo potegnuti, ali nemoj dole poslusaj me, 100 kamiona i non stop neko ulazi izlazi parkira se sjece cestu ludnica :lol:


Hocu kolega poslusat cu te :icon_biggrin: HVALA;)
 
Član
nisam vidio nikoga ima godina :D
zadnji put astru u hotonju, jos dok je sunce grijalo :D




PS: evo ga i 2000-ti post, bez spama :)
 
Član
vidjen maloprije .nOKe u travniku, gore kod pozorista, skontao sam te ali sam zurio ganjam za ovaj kredit, produzujem dane,molim dok neprodam felge da otplatim dug, fuj, nasikiran sam mjesec dana bezveze.. ccc.. iiii jos jednom si potvrdio da je golfac boli glava, pojava je stvarno ;)
 
Top