Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Legend
elmir je napisao(la):
vidjen maloprije .nOKe u travniku, gore kod pozorista, skontao sam te ali sam zurio ganjam za ovaj kredit, produzujem dane,molim dok neprodam felge da otplatim dug, fuj, nasikiran sam mjesec dana bezveze.. ccc.. iiii jos jednom si potvrdio da je golfac boli glava, pojava je stvarno ;)

ja sam stajao tamo kad si ti prosao, gledam u auto, i sad kontam jesi li ti (posto je auto na celicarama nisam bio siguran) i ti prodje, i zapisao sam tablice da provjerim kuci, kad evo ti se javi :D

i bas kontam, reko vidi sto ga gasa i onda kad si otisao iz mikrokreditne kontam nasekirali te :icon_mad:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
elmir je napisao(la):
vidjen maloprije .nOKe u travniku, gore kod pozorista, skontao sam te ali sam zurio ganjam za ovaj kredit, produzujem dane,molim dok neprodam felge da otplatim dug, fuj, nasikiran sam mjesec dana bezveze.. ccc.. iiii jos jednom si potvrdio da je golfac boli glava, pojava je stvarno ;)

ja sam stajao tamo kad si ti prosao, gledam u auto, i sad kontam jesi li ti (posto je auto na celicarama nisam bio siguran) i ti prodje, i zapisao sam tablice da provjerim kuci, kad evo ti se javi :D

i bas kontam, reko vidi sto ga gasa i onda kad si otisao iz mikrokreditne kontam nasekirali te :icon_mad:

ha ya,nasekirali me u pm, nedaju da se produzi :S ja molio par dana, moram 5joja platiti FCK.. jos 3 dana :S :S istice vrijeme :D
aaaa tvoj golfic je bgm preprepredobar, vidio sam ja tebe jednom s belmom i na plavoj vodi a i jednom u city-u..;)
 
Got2b je napisao(la):
takodje Nermin Suljagic:D:D
brate aVto mora ic u pod,felge su pravo lijepo legle:cool::cool::cool:

malo dok nam otopli za nekih 120 dana,sad ce to proc...trebam nabaviti chepove oz za nove feluge,bemmu nema ih niko,a nerade mi se nalje preko ovih...
 
Top