Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
vidio sam i ja jucer duloxa s astrom se nafuro ne poznaje....doduse i ne znamo se sigurno je onda to razlog sto ne poznaje ..

a astra je 'samo taka' beton :D

p.s. mogli smo prosiriti ovu temu npr. ko je koga gdje i kada ? (a ne samo vidio ) :D
 
Član
Maloprije oko pola 1 muha sa BMW -om ali 5 com u Buca Potoku mislim da je bio kod elektricara Dzevada...
 
AnDel je napisao(la):
vidio sam i ja jucer duloxa s astrom se nafuro ne poznaje....doduse i ne znamo se sigurno je onda to razlog sto ne poznaje ..

a astra je 'samo taka' beton :D

p.s. mogli smo prosiriti ovu temu npr. ko je koga gdje i kada ? (a ne samo vidio ) :D

98% muzjaka na forumu,mislim da bi bilo njih na prste nabrojati koji bi pisali po toj PROSIRENOJ temi....ako vas ima kandidata napravite anketu,pa mozda bude sta od prosirenja :D
 
Početnik
vidio clana gustera , seat ibiza zelena pozada na sajbi pise AMK Carbon u Sanskom Mostu ispred cluba Pallazo

ak ko ima br njegov nek mi posalje volio bih ga upoznat ...
 
Član
cera_1.3_12V je napisao(la):
vidio clana gustera , seat ibiza zelena pozada na sajbi pise AMK Carbon u Sanskom Mostu ispred cluba Pallazo

ak ko ima br njegov nek mi posalje volio bih ga upoznat ...

imas broj u PP

ovde sam do 5 sati popodne ;)
 
Član
i ja sam vidio seata na parkingu ispod gradskog mosta,jeste ti dobra ta boja zato sam ga i primjetio vidim nešto zeleno ubi u oči :cool:
al bila neka cura kod auta pa nisam svratio nisam znao jel jos vozas taj seat,
svaka čast za auto baš je pojava ;)
 
Početnik
et bio s clanom guster .. ibiza prelijepa upoznali se jbg jest bilo kratko al et bice prilike sad ima razloga da dodje u sanu hahahahahah
 
Top