Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Oggy je napisao(la):
jucer, oko 16 sati, u velesicima, bora plava karavan, ista ko nerminova, al je na ratkapama...more bit bidne on, more bit ne bidne..

nisu radkape :(
bio sam ja...isao kod terabija sa starom,pa navratio kod tetka i tetke(kuma i kume)
a vidio sam i ja noke-ta taj dan i blicao mu cak,bio kod onog citroenovog servisa kod bosnalijeka dole(gdje ima ona dijana parkirana)al me nije cini mi se skonta(mozda i nije on vozio jer je njegov golf 100% ali nesto povelika glava za volanom,mozda kapuljaca??? :D nemoj se ljutiti ako si to bio ti )
i vidio sam prije tri dana Caus-a u ljubacama na pruznom prelazu ja mu blicao i pozdravili smo se,a i danas sam ga vidio na semaforu u zivinicama oko 9 sati ujutru..
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
jucer, oko 16 sati, u velesicima, bora plava karavan, ista ko nerminova, al je na ratkapama...more bit bidne on, more bit ne bidne..

nisu radkape :(
bio sam ja...isao kod terabija sa starom,pa navratio kod tetka i tetke(kuma i kume)
a vidio sam i ja noke-ta taj dan i blicao mu cak,bio kod onog citroenovog servisa kod bosnalijeka dole(gdje ima ona dijana parkirana)al me nije cini mi se skonta(mozda i nije on vozio jer je njegov golf 100% ali nesto povelika glava za volanom,mozda kapuljaca??? :D nemoj se ljutiti ako si to bio ti )
i vidio sam prije tri dana Caus-a u ljubacama na pruznom prelazu ja mu blicao i pozdravili smo se,a i danas sam ga vidio na semaforu u zivinicama oko 9 sati ujutru..

ajoj moras mjenajti feluge ako raja misli da su ratkape...fora je imati ratkape a da mislu ljudi da je feluga ali obratno......Noooooooo OMG :D :icon_twisted:
 
odkud znas,mozda nisam ja bio???,hehehe (nada zadnja umire :D )
ma svejedno,to su mi zimske cipele...nevalja ako mi ljetni setup neko zamjeni sa radkapama...to je onda bolno :lol:
 
Početnik
nermin suljagic je napisao(la):
odkud znas,mozda nisam ja bio???,hehehe (nada zadnja umire :D )
ma svejedno,to su mi zimske cipele...nevalja ako mi ljetni setup neko zamjeni sa radkapama...to je onda bolno :lol:

e jbg, ja mislio radkape, halali :D
a mozda i nisi ti...kratko osisan, sam si bio u autu, na zadnjoj klupi baby stolica recaro :D ?
 
prije par dana sam bio bez sincica,a prije nekih 15 dana sam dolazio s njim,tako da me nisi mogao vidjeti skoro sa sjedisem nazad(a i nisam sam isao nigdje...)
HUUUH...dobro sam prosao.... :D
 
Početnik
nermin suljagic je napisao(la):
prije par dana sam bio bez sincica,a prije nekih 15 dana sam dolazio s njim,tako da me nisi mogao vidjeti skoro sa sjedisem nazad(a i nisam sam isao nigdje...)
HUUUH...dobro sam prosao.... :D

onda su ti dobre felge :D ;)
 
Član
daki je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
Jutros Daky kotrlja se kroz lukavac:D:D

Sto nisi maho viko trazim te dva dana po lukavcu, vidio sam ti daciu al nisam tebe skuzio, trebas mi nesto

bio u AQVI sjedio s jeranom:D
ja mislio trazi me FBI kad ono ti:lol:
veceras u Lukavcu djecko je s foruma neznam nick Met siva fabia sa angel eyes :D:D

i neki dan roky-eva zujalica ispred kuce
 
Administrator
Got2b je napisao(la):
daki je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
Jutros Daky kotrlja se kroz lukavac:D:D

Sto nisi maho viko trazim te dva dana po lukavcu, vidio sam ti daciu al nisam tebe skuzio, trebas mi nesto

bio u AQVI sjedio s jeranom:D
ja mislio trazi me FBI kad ono ti:lol:
veceras u Lukavcu djecko je s foruma neznam nick Met siva fabia sa angel eyes :D:D

i neki dan roky-eva zujalica ispred kuce
ova?
http://www.bhtuning.com/fabia-t-42210.html
 
Top