Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

.nOKe je napisao(la):
e jbg nermine, kako si prodao golfa, nisi mi vise prepoznatljiv :D

sjecas li se da ti je neko blicao?
Ma nije frka,pogotovo sada kako sam na OZ felgama niko me nezna,onako me makar poznaju po felama...isam imao mobu sa sobom zvao bi te na kaficu..
Danas mi je eldin(TDI Power@) dolazio pred kucu i nije me bilo,mama mi rece ali nisam bio u mogucnosti da ga kontaktiram jer nije danas moba kod mene(kod momka na doradi softvera)...neda mi se popiti kafa ili malo prosetati gdje,a zena mi kod punica ima hevta,hehehe
 
Legend
sjecam se, bas sam se pitao ko li blica, ali ono mahinalno sam prosao, nisam mogao da povezem..

sljedeci put kad budes tu, obavezno se javi :)
 
Got2b je napisao(la):
nermin_suljagic i mali sero*a u Lukavcu:lol::lol::lol:
nodiash-ov bimer u LK:D

usro se mali chuner :lol:
vidio me Got2b kako smekam felge na 5ici,da nije bilo onako dobro osvijetljeno na parkingu imao bi komplet GTI replika u garazi :Dhehehe
 
Član
.nOKe veceras u travniku?? iza lasve? prosao je kraj mene golfic s xenonima i falcarama.. ja mislim da je tvoj golfic ;)
 
Član
elmir je napisao(la):
.nOKe veceras u travniku?? iza lasve? prosao je kraj mene golfic s xenonima i falcarama.. ja mislim da je tvoj golfic ;)

mene je zvao danas iz travnika,rece da je do nedjelje tamo,pa eto,imat ces ga prilike vidjet,ne moze se sakrit nigdje;)
 

187

Član
danas u 15:00 na skenderiji vidjen clan foruma sa astrom sva od karbona

i u 15:05 clan Astra takodje na skenderiji pojaco muziku..
 
Top