Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Upravo sa Smajketom i Tuljom sa cevapa,evo ih kotrljaju se na falcarama po lukavcu;);)



a nisu ni pjani:D:D:D
 

LSD

Član
@BMW 316i 90god

ovaj VR se prodaje...vrlo vrlo povoljno...
a mislim da ga nema na forumu
 
Član
LSD je napisao(la):
@BMW 316i 90god

ovaj VR se prodaje...vrlo vrlo povoljno...
a mislim da ga nema na forumu

Što se ti, pederu, ne javi kad si bio u BL? Ja očekujem poziv, da skoknemo na pivce, a on ništa. Jbg, trebao si, imao sam jednu trebicu, k'o za tebe se rodila.:D
 

LSD

Član
jebes ga iskreno....kasno si mi javio br....vec sam bio off....a i nisam imao vremena za pivu...nisam bio sam :D
dodjema ja mahsuz jednom da se provozam
 
@ 316 90god..
ovaj je nastao u zivinicama(bila obicna VR-makina,pa je momak ovako sredio),a cim ga je sredio odma ga proslijedio,kaze izlapilo mu....prodat je prije neka tri mjeseca prvo u zenicu pa onda neznam vise gdje....a momaa je bio na forumu ali slabo se javlja..znam ga licno...TRUMA
a vidjen je danas vlado_jaje_90 u zivinicama,naravno roki-a vidjem skoro svaki dan oko 7-8 sati prozuji mi ispred nosa kada idem na posao...ima negdje fotku sa gujom,samo da je postavim... :D
 
Član
Juce u bijeljini onaj rat stayl kec bijeli sa mat crnim krovom ne znam koji mu je nick na forumu je ...

Danas na stupinama piketov seat parkiran na celicnim felgicama :D i opet uz sami rub nije ni cudo sto kuka ostetio one alu felge hehe
 
Član
Pio kafu sa Allroad-om u subotu,a po povratku iz Travnika vidio sam Elmira, Aladina a negdje prije Viteza sam sreo i Astru,,nije me poznao kolko sam vidio:D;)
 
Top