Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Legend
nermin suljagic je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
pioneer_09 i kasnije lov2xlr8,setaju se po gradu:cool:

vidio sam i ja tebe jucer kod kipova i to kod pekare "kabil",nazalost mi kod starog ne radi sirena a i prozor nisam uspio otvoriti da dreknem ko seljak na tebe :lol:
a danas sam vidio lover-a kad je dosao u volan,ja bio prekoputa na dorucku kod Šele-ta,nesto ti se skupile 19" :D

e jbg kud te ne vidjoh da i ja dreknem:icon_biggrin:
 
Član
u zenici puno nJakih cunera,sto poznatih,sto nepoznatih... :D
upraceni edo,astra i struja u zatamnjenom fordilaku...al' nigdje glavnog cunera Limpija,pa ni pred zgradom :lol:



ISPRAVKA;evo i Limpija na fbu :lol::lol::lol:
 
vidio amela danas oko 6 na skenderiji,zelena fiesta :D ne znam jel na forumu :) i vidio nokketa maloprije u barama :D kasno sam ga skontao pa mu nisam svirnuo :D a standardno bmw316 90god
 
Član
Shelby je napisao(la):
u zenici puno nJakih cunera,sto poznatih,sto nepoznatih... :D
upraceni edo,astra i struja u zatamnjenom fordilaku...al' nigdje glavnog cunera Limpija,pa ni pred zgradom :lol:



ISPRAVKA;evo i Limpija na fbu :lol::lol::lol:

e da znas gdje mi je auto ostalo, spletom okolnosti vratio se bez njega, aj me trzi sutra do crkvica po auto da odem :D :lol:

a upracen zeko i astra, doduse parkiran ispred zgrade :cool:
 
Član
Limpi je napisao(la):
Shelby je napisao(la):
u zenici puno nJakih cunera,sto poznatih,sto nepoznatih... :D
upraceni edo,astra i struja u zatamnjenom fordilaku...al' nigdje glavnog cunera Limpija,pa ni pred zgradom :lol:



ISPRAVKA;evo i Limpija na fbu :lol::lol::lol:

e da znas gdje mi je auto ostalo, spletom okolnosti vratio se bez njega, aj me trzi sutra do crkvica po auto da odem :D :lol:

a upracen zeko i astra, doduse parkiran ispred zgrade :cool:

uh dobro si,i zeku sam upratio,blicao sam,valjda je skontao :D
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
pioneer_09 i kasnije lov2xlr8,setaju se po gradu:cool:

vidio sam i ja tebe jucer kod kipova i to kod pekare "kabil",nazalost mi kod starog ne radi sirena a i prozor nisam uspio otvoriti da dreknem ko seljak na tebe :lol:
a danas sam vidio lover-a kad je dosao u volan,ja bio prekoputa na dorucku kod Šele-ta,nesto ti se skupile 19" :D

dok mi sirotinja se hranimo po javnim kuhinjama i vozamo 19ke,gospodin kod šeleta jede,respect :D
ma malo da se urade ostecenja na felgicama dolaze ljetne patike u pon :D
 
Top