Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
jutros shelby, parkiran pored kontenjera u mahali, malo falilo da ti bacim smece na hastru :D

i zeko naravno sa avdijom, zuji, garant sa kafe na kafu :cool: te astra, sa golfom, ruzvo zvuci, al tako je :lol:
 
Sajo_Golf GT je napisao(la):
nermin na pravcu ciljuge, da nisi malo testirao boru:D

ma jok felge montirao,pa provjeravao jel ih potrebno balansirati...na 160km/h ne tresu,preko nisam uspio od kombija nekog :D
gdje si ti bio,bila neka dvojka na pisti?!?!

danas sam malo ranije zavrsio sa poslom pa navratio reko bit ce raje ali nema zive duse....:icon_rolleyes:
 
lov2xlr8 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
pioneer_09 i kasnije lov2xlr8,setaju se po gradu:cool:

vidio sam i ja tebe jucer kod kipova i to kod pekare "kabil",nazalost mi kod starog ne radi sirena a i prozor nisam uspio otvoriti da dreknem ko seljak na tebe :lol:
a danas sam vidio lover-a kad je dosao u volan,ja bio prekoputa na dorucku kod Šele-ta,nesto ti se skupile 19" :D

dok mi sirotinja se hranimo po javnim kuhinjama i vozamo 19ke,gospodin kod šeleta jede,respect :D
ma malo da se urade ostecenja na felgicama dolaze ljetne patike u pon :D

ima se,moze se... :lol:
 
Got2b je napisao(la):
Nermin suljagic ispred parkiran ispred Omege u LK ;););)
extra su one felge sad uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

šššššššš.... dok ga spustim onda....sto se to nisi javio da popijemo kaficu,cuvao sam malog pa mi je ionako bilo :icon_rolleyes:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
Nermin suljagic ispred parkiran ispred Omege u LK ;););)
extra su one felge sad uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

šššššššš.... dok ga spustim onda....sto se to nisi javio da popijemo kaficu,cuvao sam malog pa mi je ionako bilo :icon_rolleyes:

ma to sam u prolazu vidio vraco se iz TZ pa sam beze bacio pogled vidim nesto mi sija:D
kad ono frisko oprano auto i namazane felge:lol::lol:
nema Pive u omegi zato nisam htjeo zvati:icon_twisted::icon_twisted:
 
Got2b je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
Nermin suljagic ispred parkiran ispred Omege u LK ;););)
extra su one felge sad uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

šššššššš.... dok ga spustim onda....sto se to nisi javio da popijemo kaficu,cuvao sam malog pa mi je ionako bilo :icon_rolleyes:

ma to sam u prolazu vidio vraco se iz TZ pa sam beze bacio pogled vidim nesto mi sija:D
kad ono frisko oprano auto i namazane felge:lol::lol:
nema Pive u omegi zato nisam htjeo zvati:icon_twisted::icon_twisted:

ma nije to onda moja,kod mene nije bora vidjela vode od zadnjih kisa,a fele sam danas podigao,pa samo da malo provozam da vidim kako leze gume i to...
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
Nermin suljagic ispred parkiran ispred Omege u LK ;););)
extra su one felge sad uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

šššššššš.... dok ga spustim onda....sto se to nisi javio da popijemo kaficu,cuvao sam malog pa mi je ionako bilo :icon_rolleyes:

ma to sam u prolazu vidio vraco se iz TZ pa sam beze bacio pogled vidim nesto mi sija:D
kad ono frisko oprano auto i namazane felge:lol::lol:
nema Pive u omegi zato nisam htjeo zvati:icon_twisted::icon_twisted:

ma nije to onda moja,kod mene nije bora vidjela vode od zadnjih kisa,a fele sam danas podigao,pa samo da malo provozam da vidim kako leze gume i to...

pozno am felge:D
iz daljine izgleda cisto nisam ja zavirivao ebat ga:D
kad dodjes sem Omege zovi da se druzimo s pivom;)
 
nermin suljagic je napisao(la):
Sajo_Golf GT je napisao(la):
nermin na pravcu ciljuge, da nisi malo testirao boru:D

ma jok felge montirao,pa provjeravao jel ih potrebno balansirati...na 160km/h ne tresu,preko nisam uspio od kombija nekog :D
gdje si ti bio,bila neka dvojka na pisti?!?!

danas sam malo ranije zavrsio sa poslom pa navratio reko bit ce raje ali nema zive duse....:icon_rolleyes:

mimoisli smo se na pravcu ti si prema zivinicama vozio, ja vozio kuci nisam bio na pisti a ne znam ko je bio sa dvicom. navrati sutra trebalo bi biti raje...

Kad smo se mimoisli sam tek skontao da si ti....;)
 
Top