Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Arius je napisao(la):
evo danas sam uspio vidjeti Limpi-a sa svojom skodom fabiom,bio parkiran na parkingu ispred stomatoloske ordinacije,valjda zube popravljao :lol:

hehe, nisam bio kod terze :lol: tu se nesto motao, a i nisam bio na parkingu bas, zadnji kraj na pjesakom, sta mu mogu :D
 
Član
Limpi je napisao(la):
vidjam stalno ovu cvrku, parkira gore od mene :D a i ja sam odmah pomislio da jeste od seme sa foruma :icon_rolleyes:

kako je gorivo poskupilo, nema ni cunera... najvise vidjam sebe u "ogledalima" kada prolazim pored muzeja :lol: danas edo i armin, shelby proleti tu i tamo... taletov pug parkiran ispred ureda, to je to...

uglavnom i jesam parkiran, skroz se slabo voza zadnje vrijeme... :icon_biggrin:
 
Član
mirzy je napisao(la):
Sad vidio shelbya pretice bijelg avdija a3, fin avdi neznam jel sa foruma :icon_question:

eeee,kasno ja tebe skuzio,taman kad sam prosao,pogleda na retrovizor i ugleda...
a audi nije sa foruma...poznanik,pa ga potezao :D

slika-30632-2011-03-1301098533-velika.jpg
 
vidio clana maruti sa djevojkom setka se pomalo :D pa vidio nokketa i vcrs vidio bmw316 god tako mu nest nick ide :D vidio sam jos dosta raje ali ne mogu da se sjetim hahaha

EDIT: Vidio sam chuzu kako vozi patike :D
 
Član
ah da,bili kod drugara u bolnici pa laganini do parka na kombi stanicu i onda doma,a duja sutra kod majstora dohako lameli pa tako da je i nevozam zadnjih 20-tak dana ;)
 
Član
bio sa Limpijem danas na kafi, sreo sam i Shelby-a
ovog audija sto ste stavljali, ovaj bijeli A3, vazda bude dole kod Begov Hana pred onom halom, vazda parkiran, fkt lijepo izgleda, samo spor nesto brate:D
 
Član
Danas vidim audija 80 bijelog,spojler,siroke gume,bas bas sredzen. Nekad oko 7.30 na stupu,cini mi se da je sa foruma
 
Top