Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
danas na krizaljci u zivinicama vidio NLO:lol: vidio onu astru, tj golfa dvicu sa astrinim farovima, nesto ko dzip, ne znam ni ja kako da objasnim uglavnom neko ga je predstavio na forumu, ima i u anti-tuning:D pojava prava ne cesti....nedo bog nikom
 
boss_C200 je napisao(la):
danas na krizaljci u zivinicama vidio NLO:lol: vidio onu astru, tj golfa dvicu sa astrinim farovima, nesto ko dzip, ne znam ni ja kako da objasnim uglavnom neko ga je predstavio na forumu, ima i u anti-tuning:D pojava prava ne cesti....nedo bog nikom

ma samo treba vratit golfove farove i bilo bi furka :lol::lol::lol::lol:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
danas na krizaljci u zivinicama vidio NLO:lol: vidio onu astru, tj golfa dvicu sa astrinim farovima, nesto ko dzip, ne znam ni ja kako da objasnim uglavnom neko ga je predstavio na forumu, ima i u anti-tuning:D pojava prava ne cesti....nedo bog nikom

ma samo treba vratit golfove farove i bilo bi furka :lol::lol::lol::lol:

tek onda nebi ni na sta licio:lol::lol::lol::lol::D
 
Član
Oggy je napisao(la):
elmir je napisao(la):
vidjen oggy u travniku na semaforu prije medrese, mozda je i on mene skontao jer sam bio skrenuo prema njemu izbjegavu jednu bulu sto je tjela preci cestu a crveno joj bilo za pjesaka,

skontao sam te, drug, svirnuo sam ti, i zvao sam te i slao poruku, al si bio nedostupan, ocito si promijenio broj, bemu misha?

promjenio sam 5-6 brojeva nakon tog, 061/062-447, ovaj nemjenjam pa ako budes dolazio opet zovi..bas mi je zao sto nismo negdje na kafu otisli..
 
Legend
emir_89 je napisao(la):
hahahha nit je g60, nit je crn, a vjerovatno je noke, kad spominjes tu malu tablicu... :D vidio ga i ja danas, doduse u kaficu jednom, nije u "voznom stanju" :D

GTD_Power je napisao(la):
vidio doduse auto onaj crni G60 sa malom tablicom i crnim celicnim felgama mislim da je nick vlasnika noke ili tako nesto kod muzeja na m dvoru
:D

imate mahanje obojica :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
hahahha nit je g60, nit je crn, a vjerovatno je noke, kad spominjes tu malu tablicu... :D vidio ga i ja danas, doduse u kaficu jednom, nije u "voznom stanju" :D
pise g60 bes ga nek je i dizel nego kako nije crn
 
vidjoh i ja tebe i svirnuo sam al mislio sam da me nisi vidio....
danas si meni prosao ispred nosa ja bio sam bijelom R11 od starog..ja kretao za TZ...pozdrav
 
Legend
sema666 u par selu danas,takodjer ista lokacija Armin_tz oko 3 sata:cool:
Armine ne radi ti jedan xenon:icon_biggrin:
 
Legend
GTD_Power je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
hahahha nit je g60, nit je crn, a vjerovatno je noke, kad spominjes tu malu tablicu... :D vidio ga i ja danas, doduse u kaficu jednom, nije u "voznom stanju" :D
pise g60 bes ga nek je i dizel nego kako nije crn

nije nije, pogledaj auto u projektima, oznaka boje je 6l (teget plava)

btw vidjen funky na stupu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top