Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vidjeh i ja IGY-a danas dva puta, jednom samo mu auto, drugi put auto u voznji - nisam gledao ko vozi doduse :lol:
 
Član
vidjen oggy u travniku na semaforu prije medrese, mozda je i on mene skontao jer sam bio skrenuo prema njemu izbjegavu jednu bulu sto je tjela preci cestu a crveno joj bilo za pjesaka,
 
Član
IGY je napisao(la):
PPFPP = polu-plasticni-francuski-polu-proizvod :lol:

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Neki dan krenuo do Vilsonovog da fotkam novu rasvjetu kad kod robota kombi Piemonte :cool:

ej7pna.jpg
 
Početnik
elmir je napisao(la):
vidjen oggy u travniku na semaforu prije medrese, mozda je i on mene skontao jer sam bio skrenuo prema njemu izbjegavu jednu bulu sto je tjela preci cestu a crveno joj bilo za pjesaka,

skontao sam te, drug, svirnuo sam ti, i zvao sam te i slao poruku, al si bio nedostupan, ocito si promijenio broj, bemu misha?
 
Član
vidio doduse auto onaj crni G60 sa malom tablicom i crnim celicnim felgama mislim da je nick vlasnika noke ili tako nesto kod muzeja na m dvoru
:D
 
Član
hahahha nit je g60, nit je crn, a vjerovatno je noke, kad spominjes tu malu tablicu... :D vidio ga i ja danas, doduse u kaficu jednom, nije u "voznom stanju" :D
 
Član
viden bekir ponovo ...maloprije oko pola 10 ma malti radi polukruzno...i 10 do 10 iz hrasnog skrece na glavnu...;)
 
Član
vidjen got2b jutros u lukavcu pored binga u 7:42 , zavalio se ko pravi :) lijeva ruka na volanu...isto ko' u po ljeta kad se kulira :icon_twisted:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top