Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nenad je napisao(la):
Anee je napisao(la):
nenad vidjen prvo kod tehnickog u skojevskoj i svirkali smo jedan drugom;) a poslije ja njemu sa skutera svirkam kod kasarne nista cojk:D hebu ga one velike dzozluke:lol::lol:

Pa kako cu skontat da si ti! Vidio te u Passatu, za 2 minute na skuteru! Sacekaj malo da ti zapamtim skuter :D


:lol::lol::lol: skontat ces me ba jednom:lol::lol::lol:
kod mene skuter stoji upaljen u garazi i samo skocim na njega i pun gas:lol::lol::lol:
 
N

nenad

Bio danas malo sa Dzenadom, Yugo me odusevio! Kasnije u Sarajevu se upozno sa Samirom/RedLine i vidio i njegovog ljutog Una :cool:

Vidio i lov2xlr8-a u Slobodi!
 
Član
nenad je napisao(la):
Bio danas malo sa Dzenadom, Yugo me odusevio! Kasnije u Sarajevu se upozno sa Samirom/RedLine i vidio i njegovog ljutog Una :cool:

Vidio i lov2xlr8-a u Slobodi!

pa sto nisi zvao kad si bio u sarajevu

cccc mogli smo na kafu otici
 
N

nenad

emirEX_sa je napisao(la):
nenad je napisao(la):
Bio danas malo sa Dzenadom, Yugo me odusevio! Kasnije u Sarajevu se upozno sa Samirom/RedLine i vidio i njegovog ljutog Una :cool:

Vidio i lov2xlr8-a u Slobodi!

pa sto nisi zvao kad si bio u sarajevu

cccc mogli smo na kafu otici

Bio sam u zurbi pravoj, kreno iz Tuzle oko 3, pa do Olova svratio na 5 minuta, pa u Sarajevo po opruge brzinski i na kraju u Ilijas po felge, tj negdje u zabit iza Ilijasa neznam ni kako se zove to mjesto! Sljedeci put kad dodjem obavezno cu se javiti.
 

IGY

Član
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top