Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
.nOKe je napisao(la):
danas bio u tz, upoznao quattra i onog momka sto vozi crnog brava, i procavrljao koju sa trizexom, poslije vidio dzenada na ciglanama, yugic gori kume ;)

a mene nisi vidio danas jel hehehee
 
Legend
:lol:moze bit:lol:
i usput danas sam vidio neki tunera po gradu,vidio musliju sa bravom,sad je ko nov,ali i dalje se gasa:D,vidio lovera kruza po gradu,i upoznao .nOke-a i nokke-a...
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Vidio Dakija jedno 5 puta, i Bulexu presao preko pjesackog kod Euroherca na Ircu:D

kod medrese? da :D vidio anee kod katolicke crkve... hmmm i deyinog hondaia... al deye ni za lijeka...


Nop, na Ircu ondje, ti skretao lijevo gore prema BKC-u :D

sve je moguce moj samire... a vidim ti forda na gradini svaki dan parkiran kod one plave klinike...
 
Član
Oko 17:00 vidjen Smajke kako kulira po solini:icon_smile: dok sam 500 metara nize vidilo lov2xlr8 kako ulazi u Volan a za njim ide i Ervix:cool: izgleda da se u volanu odrzava SAMIT NESVRSTANIH:lol::lol::lol:

Deyo je napisao(la):
Hehe, izvini, dok sam ja skontao da si to ti :D
Poslao sam ti kasnije mail :lol:
Da.. vidio sam Aneeta kako čačka nekome po autu :D


hmmmmmmmm:icon_rolleyes: oprosteno ti je:lol::lol::lol:
 
Član
vidio sam i ja novicu i golfa i aneta sa pasatom zelenim jel?
onda i ervixa,sabrali se kod ese da vijecaju nesto,a noketa nisam vidio nigdje.
sutra sam noke u sarajevu,navratim do bbija,ak si raspolozen za kavu javni
 
Član
bulex je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Vidio Dakija jedno 5 puta, i Bulexu presao preko pjesackog kod Euroherca na Ircu:D

kod medrese? da :D vidio anee kod katolicke crkve... hmmm i deyinog hondaia... al deye ni za lijeka...


Nop, na Ircu ondje, ti skretao lijevo gore prema BKC-u :D

edit : a ti noke nisi znao svratit do BKC-a, usput ti je bilo.... neka neka :lol:

sve je moguce moj samire... a vidim ti forda na gradini svaki dan parkiran kod one plave klinike...

Tu ces ga i vidjati sve dok se ta klinika ne pusti u pogon :)
 
Član
Vidio danas ovdje eddu u feliciji, basovi su tu i lagano kroz grad, i maloprije vidio na magistrali lov2xlr8
 
Član
vidio deyu.... vidio anne... 4x haha.... uz grabovicu niz grabovicu..... ja ga gledam kroz izlog ko butkica a on nista :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top