Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bio u sarajevu..ja i Fiesta_Boy montirale felge u njegovoj garazi..vidio nekoliko "tuniranih" auta po sarajevu ali nikog nisam prepoznao da je s foruma...vidio neku crvenu dobru tricu,mislio sam da je od montoye ali nisu falcare felge na njima i takkk..:cool:
 
Član
Danas vidje bulexa kod katolicke crkve:icon_smile: izgleda da je nesto po socijalnom visio:lol::lol:

juce vidje ervixa kod super bloga nesto rovi po autu:lol::lol:

nenada vidje kako stoji ispred sivog solitera nesto kulira na suncu:cool:
 
Član
elmir je napisao(la):
bio u sarajevu..ja i Fiesta_Boy montirale felge u njegovoj garazi..vidio nekoliko "tuniranih" auta po sarajevu ali nikog nisam prepoznao da je s foruma...vidio neku crvenu dobru tricu,mislio sam da je od montoye ali nisu falcare felge na njima i takkk..:cool:

:lol: :lol: :lol:

Vidio sinoć armina,lejlu i eldina na ciglanama :cool:
 
Član
Schumi je napisao(la):
elmir je napisao(la):
bio u sarajevu..ja i Fiesta_Boy montirale felge u njegovoj garazi..vidio nekoliko "tuniranih" auta po sarajevu ali nikog nisam prepoznao da je s foruma...vidio neku crvenu dobru tricu,mislio sam da je od montoye ali nisu falcare felge na njima i takkk..:cool:

:lol: :lol: :lol:

Vidio sinoć armina,lejlu i eldina na ciglanama :cool:

i ja isto :D
 
Legend
je je nexus, ova alfa sa slike, ima zvuk predobar, ja mu malo izmedju auta pobjegao, al kod bice proleti pored mene, ja se sjebo haha :D :D
 
Član
jbt ja sretnem dnevno milion dvica trica sve nake sredene ima sigurno neko i s foruma al djaba kad nikog neznam ni mene niko hahaha :D
 
Član
Schumi je napisao(la):
elmir je napisao(la):
bio u sarajevu..ja i Fiesta_Boy montirale felge u njegovoj garazi..vidio nekoliko "tuniranih" auta po sarajevu ali nikog nisam prepoznao da je s foruma...vidio neku crvenu dobru tricu,mislio sam da je od montoye ali nisu falcare felge na njima i takkk..:cool:

:lol: :lol: :lol:

Vidio sinoć armina,lejlu i eldina na ciglanama :cool:

:lol::lol::lol::lol::lol::cool:
 
Član
Danas vidje Daki-a na ircu:cool: a i Deyo je vidjen dok je ugovarao neke poslove uz street race:icon_smile: mada se veoma kratko zadrzao:icon_rolleyes: upali hyundai i ode bez traga:123::lol::lol:
 
Legend
danas bio u tz, upoznao quattra i onog momka sto vozi crnog brava, i procavrljao koju sa trizexom, poslije vidio dzenada na ciglanama, yugic gori kume ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top