Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nisam,ja sam onaj leek u plavoj majici,sto je bio s onim momkom,vedranom,sto ti je trazio saxa da proba:D
andre,pa znas kako ti auto izgleda:lol:
bice sutra slike,pune se baterije,skroz potrosio:lol:
 
Član
Ah bilo ih je kamaru okolo, kad su dosli gledati Saxa :icon_biggrin: Dao bi mu krug, al mi hladna masina, a ne gasam auto na hladno. Tako nista od toga ne bi ovaj put... Javi se sutra ak budes da znamo koji si, ja cu vjerovatno naletiti opet i opaliti koju slicicu.
 
Član
necu ja dolazit sutra,danas bio s klubom,sutra nemam s kim:D
a proleti on s vts-om 200 kraj nas
samo cujes bzzzzzzzzzzzzzzzzzz
:lol:
 
N

nenad

SamiRX-8 je napisao(la):
Vidio Deyu i Fayu, pridruzio nam se i Nenad malo kasnije, raja prava ;)

Pa vidim ja tamo kod Deye neko okupljanje, pa reko da navratim malo :cool:


Ervix_focus je napisao(la):
Vidio nenada i nestade mi da se ukljucim u saobracaj:lol::lol::lol:

Sorry nisam znao jel silazis ili si se popeo na trotoar :D
 
Član
stade nenad, stadosmo mi (Samir i ja)...upoznali se (prepado se covjeka, preko 2 m), malo popricali...njega cekala đevojka, pa nismo mogli dugo pricat :)
al hajd, ima vremena...:)
 
Član
nokke je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Mislim da sam vidio onog love** sa cetvorkom V6 u Sarajevu, prije nekih 15-ak minuta. Al posto su zatamljena stakla na autu bila, nisam siguran jel on taj :lol:

jes jes taj sam,negdje ondje ko holideja smo se vidjeli,isho ja tamo do vrbanje da vidim imal koga,al nigdje nikog bilo i produzim,malo se vozikao,

viido sam nekih tjunera stajlera igy-a vidim stanemo progovorimo koju,i danas bio malo u bbiju i vracam se kad ceduljica za brisacem,tacnije kartoncic :)
hvala noke :)
nema nacemu buraz...nego tek sam kasnije skonto da si ti...a vidio sam te kad si se "uparkiravao"...
neznam jesil me vidio....ja sam vozao ono malo narandzasto cudo od masine...cistio malo garazu kad si ti naisao...;)

vidio sam te :D
ja malo palio alarme auspuhom,joj garaza je drama dobra
dosho malo na koncert ede majke i to je to
10042009077.jpg

ovo je tvoj bibi jel tak
 
Član
edoze je napisao(la):
necu ja dolazit sutra,danas bio s klubom,sutra nemam s kim:D
a proleti on s vts-om 200 kraj nas
samo cujes bzzzzzzzzzzzzzzzzzz
:lol:

Mah nije VTS-u problem razviti toliko :icon_biggrin: Samo nije pravljen za te brzine, imas osjecaj da ce poletiti. Eto meni se pri 200 km/h motor vrti na 6000 o/min, auto ima supersprint lonac, pa pri toj brzini ne cujes zvuk motora od buke vjetra. On je extra na kratkim ostrim krivinama ;)
 

IGY

Član
blindery je napisao(la):
Vidio Igy-ja danas , prosao tranzitom, ibiza extra , ja bio kod Ugurlu glass :)

hehe nisam te vidio,
drugi put iskoci pred auto, valda te necu zgaziti
@love......

gdje ona slika sto si nas slikao :D
 
Legend
uuuu, sho je sexy ova garaza dole u bbi, stid me reci da nisam ni jednom bio, huhuhu :$
vidio juce diabla,edu,srebru,anaisa,emirexa,denija ha fu bilo bruku neke raje.. sinoc mirzu, dao mu maju :cool::cool:
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
nokke je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Mislim da sam vidio onog love** sa cetvorkom V6 u Sarajevu, prije nekih 15-ak minuta. Al posto su zatamljena stakla na autu bila, nisam siguran jel on taj :lol:

jes jes taj sam,negdje ondje ko holideja smo se vidjeli,isho ja tamo do vrbanje da vidim imal koga,al nigdje nikog bilo i produzim,malo se vozikao,

viido sam nekih tjunera stajlera igy-a vidim stanemo progovorimo koju,i danas bio malo u bbiju i vracam se kad ceduljica za brisacem,tacnije kartoncic :)
hvala noke :)
nema nacemu buraz...nego tek sam kasnije skonto da si ti...a vidio sam te kad si se "uparkiravao"...
neznam jesil me vidio....ja sam vozao ono malo narandzasto cudo od masine...cistio malo garazu kad si ti naisao...;)

vidio sam te :D
ja malo palio alarme auspuhom,joj garaza je drama dobra
dosho malo na koncert ede majke i to je to
10042009077.jpg

ovo je tvoj bibi jel tak
haha....vidi vidi...dje ga nadje hehe...svaka ti cast....;)
dodji opet...al se javi kad dodjes :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top