Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
GTI 16V je napisao(la):
vidjela malocas na kosevskom noketovog starog sa noketovim golfom vozi 2 km/h
heheh jasta, ode kae da ganja cure :D:D

btw : vidio sam te sinoc u gradu ;)

VR6Boki je napisao(la):
Mislim da sam vidio onog love** sa cetvorkom V6 u Sarajevu, prije nekih 15-ak minuta. Al posto su zatamljena stakla na autu bila, nisam siguran jel on taj :lol:

je je on je, vidio sam ga i ja sinoc u gradu..
 

IGY

Član
hehe jest luda slika
:cool:

vuidio danas neku cetvorku, haha ima isti motor ko moja ibiza, samo nesto x2 stoji nakon 1.4 :lol:

al zvuk je prejeben :cool:


upoznao maloprije spamera edo_ze :cool:
i vidio 100 neke raje jos
 
Član
i ja danas vidjoh lov*** :D..u BBI garazi...
ostavio sam mu ceduljicu na autu.....al sto igy kaze...zvuk je prejeben...necujes nista u garazi kad on udje :D
 
Član
bio danas u saraj'vu,dosao sa srebrom,upoznao .noketa,igy-ja,vidio 100 nekih raja,bekira,anaisa,ligu,bokija,gustera,diabla,bordo nissana 180(mislim da je neko s foruma),bijelu tricu,nachuniratu,narandzastu xxx tricu,mozda je bio jos neko:cool:
joj auta,ja se razbolio ocam:D
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Mislim da sam vidio onog love** sa cetvorkom V6 u Sarajevu, prije nekih 15-ak minuta. Al posto su zatamljena stakla na autu bila, nisam siguran jel on taj :lol:

jes jes taj sam,negdje ondje ko holideja smo se vidjeli,isho ja tamo do vrbanje da vidim imal koga,al nigdje nikog bilo i produzim,malo se vozikao,

viido sam nekih tjunera stajlera igy-a vidim stanemo progovorimo koju,i danas bio malo u bbiju i vracam se kad ceduljica za brisacem,tacnije kartoncic :)
hvala noke :)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Mislim da sam vidio onog love** sa cetvorkom V6 u Sarajevu, prije nekih 15-ak minuta. Al posto su zatamljena stakla na autu bila, nisam siguran jel on taj :lol:

jes jes taj sam,negdje ondje ko holideja smo se vidjeli,isho ja tamo do vrbanje da vidim imal koga,al nigdje nikog bilo i produzim,malo se vozikao,

viido sam nekih tjunera stajlera igy-a vidim stanemo progovorimo koju,i danas bio malo u bbiju i vracam se kad ceduljica za brisacem,tacnije kartoncic :)
hvala noke :)
nema nacemu buraz...nego tek sam kasnije skonto da si ti...a vidio sam te kad si se "uparkiravao"...
neznam jesil me vidio....ja sam vozao ono malo narandzasto cudo od masine...cistio malo garazu kad si ti naisao...;)
 
edoze je napisao(la):
bio danas u saraj'vu,dosao sa srebrom,upoznao .noketa,igy-ja,vidio 100 nekih raja,bekira,anaisa,ligu,bokija,gustera,diabla,bordo nissana 180(mislim da je neko s foruma),bijelu tricu,nachuniratu,narandzastu xxx tricu,mozda je bio jos neko:cool:
joj auta,ja se razbolio ocam:D

hehehe, gdje smo se sreli???
 
Član
andre306 je napisao(la):
edoze je napisao(la):
bio danas u saraj'vu,dosao sa srebrom,upoznao .noketa,igy-ja,vidio 100 nekih raja,bekira,anaisa,ligu,bokija,gustera,diabla,bordo nissana 180(mislim da je neko s foruma),bijelu tricu,nachuniratu,narandzastu xxx tricu,mozda je bio jos neko:cool:
joj auta,ja se razbolio ocam:D

hehehe, gdje smo se sreli???

ti si s xxx tricom bio:icon_rolleyes:
bila parkirana kod poligona gdje se vozio OSV
imam slika za izvoza:D
 
edoze je napisao(la):
andre306 je napisao(la):
edoze je napisao(la):
bio danas u saraj'vu,dosao sa srebrom,upoznao .noketa,igy-ja,vidio 100 nekih raja,bekira,anaisa,ligu,bokija,gustera,diabla,bordo nissana 180(mislim da je neko s foruma),bijelu tricu,nachuniratu,narandzastu xxx tricu,mozda je bio jos neko:cool:
joj auta,ja se razbolio ocam:D

hehehe, gdje smo se sreli???

ti si s xxx tricom bio:icon_rolleyes:
bila parkirana kod poligona gdje se vozio OSV
imam slika za izvoza:D

aha, ajd salji koju slikicu da i ja malo pogledam sto si skrt, pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top