Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vidio srebru,zerocool-a i cini mi se,fidela:icon_rolleyes:
ako je bio u zenici,crvena trica sa angelsicama,a8 replikama kruza,ja blenuo:icon_eek:
najljepsa trica koju sam vidio uzivo
 
Član
edoze je napisao(la):
vidio srebru,zerocool-a i cini mi se,fidela:icon_rolleyes:
ako je bio u zenici,crvena trica sa angelsicama,a8 replikama kruza,ja blenuo:icon_eek:
najljepsa trica koju sam vidio uzivo

Taj sam.bio sam u Ze
 
Član
ojjj stroja majko draga,mi bili na onom parkingu,kraj mosta od centra prema lameli,velikoj zgradi
kaze meni jaran,vidi crvene cetvorke jest mocna:lol:
mi zinuli,a felge predobro izgledaju navecer:cool::cool:
 
Član
edoze je napisao(la):
ojjj stroja majko draga,mi bili na onom parkingu,kraj mosta od centra prema lameli,velikoj zgradi
kaze meni jaran,vidi crvene cetvorke jest mocna:lol:
mi zinuli,a felge predobro izgledaju navecer:cool::cool:

nisam bas zagledo,umoran sam nesto danas pravo.Hvale ti kralju,ove pohvale gode pravo.Al vjeruj da je ni za jednu cetvorku ne bi dao:icon_smile:
 
Član
da sam na tvom mjestu ne bi ni ja mijenjao,predobra je,jest da su je felge malo digle,al ni ne primjeti se,svi gledaju u farove i felge:lol::cool:
 
Član
cekam gewinde da dodju tak da guma ide do ruba i abd ovih dana ide i karambolka bez zmigavaca i maglenki.Bjezimo ovda,sace nas napast:icon_exclaim::lol:
 
Član
fidel je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ojjj stroja majko draga,mi bili na onom parkingu,kraj mosta od centra prema lameli,velikoj zgradi
kaze meni jaran,vidi crvene cetvorke jest mocna:lol:
mi zinuli,a felge predobro izgledaju navecer:cool::cool:

nisam bas zagledo,umoran sam nesto danas pravo.Hvale ti kralju,ove pohvale gode pravo.Al vjeruj da je ni za jednu cetvorku ne bi dao:icon_smile:

bil se za moju mjenjo :)
 
Član
cini mi se lov2xlr8 kod BKC-a al sam bio skrsen od basketa tako da nisam siguran.... golf 4 sivi... xenoni i ogromne felge... nema kod drugi da bude....
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
fidel je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ojjj stroja majko draga,mi bili na onom parkingu,kraj mosta od centra prema lameli,velikoj zgradi
kaze meni jaran,vidi crvene cetvorke jest mocna:lol:
mi zinuli,a felge predobro izgledaju navecer:cool::cool:

nisam bas zagledo,umoran sam nesto danas pravo.Hvale ti kralju,ove pohvale gode pravo.Al vjeruj da je ni za jednu cetvorku ne bi dao:icon_smile:

bil se za moju mjenjo :)
vjeruj da ne bi.Imam jednu u garazi i toliko sam sit tog auta da to nije normalno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top