Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
vidio danas kovu sa cliom na autoputu kad sam se vracao iz visokog, i andrea kod autopijace :lol:

DiAbLo je napisao(la):
Ooooo sad sam se probudio , sinoch bio LOOOOM !

Inache tvrdoglavi, mirzaa3 i edoze rega momci praFo sjedili u Shopingu ispijali kafice i prichali o heXolima i pokushavali dozvati u Zenicu mog sina nokiĆa :icon_biggrin:

hahah ajd drago mi je da vam je dobro bilo, atmosfera na nivou :D :D
 
Član
bulex je napisao(la):
Anee je napisao(la):
Vidio se sa bulexom i svirali jedan drugom;) a gdje smo se vidjeli nemam pojma da me ubijes:lol::lol::lol:

OJJJJ zaboravi rec da sam se vidio sa daki-em i malo smo cavrljali onako;) i da vam kazem da mu je auto pravo zapusteno:lol::lol::lol:

na brcanskoj... jest jest... i ja sam poboravio... lako prepoznati passata... sa xenonima... vidi se na kilometar...:D


xenoxi su zakon;) a jos sada i one naljepnice po aVtu gravura dol' gor' pa i broj 3 dvojcice 3 trojcice:lol::lol::lol::lol:
 
Član
edoze je napisao(la):
neki likovi dosli,gledaju,ovaj jedan htio unutra pogledat,kad poce ibiza da sljasti
zadase se momci preko parkinga pa preko livade:lol:
mi oplakali:lol:
sto su naprije drukcije felge?zimske il:icon_rolleyes:
bar je desna drukcija:icon_smile:

hehehehe da sam znao gdje si javio bi se :icon_sad: a nisam daleko bio od Ibize :icon_smile:

prednje felge su 15" i na zimskom rezimu jos par dana :cool:
mada uskoro idu nove felgice al otom potom :cool:

nego vidio sam par autica finih autica u ZE ;)
a ciji je ono A3 cini mi se narandjasti ili crveni i ima plave neonke ispod?
 
Legend
vidio dosta neke raje,i dobrog fiata coupea zutog,vidio trizexa i quatra na parkingu ispred merkatora,vidjen i smajke kako fura s muzikom po gradu:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top