Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zatvoraš je napisao(la):
Danas oko 14 vidio Anee na brcanskoj auto je:cool:

Sljedeci puta sviraj blicaj baci se pod auto;)
I ja sam tebe prije par dana snimio kod starog aero kluba al nisi me skontao...



trizex je napisao(la):
Vidio Aneeovog passata, kako mi krosira putanju, vidio zatvorasa na brcanskoj, i nodijevog bmwa na magistrali :D

Jazavce koji su bili samnom, Emirexa, Aldena i Kileta ne racunam :D


I vidio svoje auto i na sta lici, doslo mi da placem :(


Trebao si blicat jer te nisam snimio :icon_question: a i da blicas prije dvanest nevidim na oci:lol::lol:

Ja danas oko 15:00 vidje Nenada sa puntom kako izlazi iz skojevske na semaforu:icon_smile: i ja sviraj nista cojk:icon_question: garant nije skontao da mu sa skutera svirkam:lol::lol:
 
N

nenad

Anee je napisao(la):
Ja danas oko 15:00 vidje Nenada sa puntom kako izlazi iz skojevske na semaforu:icon_smile: i ja sviraj nista cojk:icon_question: garant nije skontao da mu sa skutera svirkam:lol::lol:

Ma bjezi taman 50 metara prije me neki strac prepo, sekunda falila da ga udarim, on na biciklu i ceka pored ceste i ja mu prilazim na 2-3 metra on poce pedalat da predje preko ulice! Jedva sam ga izbjego, taman si i ti tako naiso :D
 
Član
trizex je napisao(la):
Vidio Aneeovog passata, kako mi krosira putanju, vidio zatvorasa na brcanskoj, i nodijevog bmwa na magistrali :D

Jazavce koji su bili samnom, Emirexa, Aldena i Kileta ne racunam :D


I vidio svoje auto i na sta lici, doslo mi da placem :(

Otkud nodijev bimer na magistrali bez nodija:icon_rolleyes:...jebo majku morat cu provjerit ovaj daljinac nesto ne stima:D
 
Član
bio danas s diablom,tvrdoglavim,mirzaa3 i jos 2 momka koji,ja mislim,nisu s foruma,na kafi u zenici:D
noke,trebao si i ti navrnut:cool:
 
Legend
edoze je napisao(la):
bio danas s diablom,tvrdoglavim,mirzaa3 i jos 2 momka koji,ja mislim,nisu s foruma,na kafi u zenici:D
noke,trebao si i ti navrnut:cool:

jbg drug, ispalo mi nesto neplanski da staru vozim, pa nisam uspio uskladit nikako

budem dolazio :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top