Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vidio se sa bulexom i svirali jedan drugom;) a gdje smo se vidjeli nemam pojma da me ubijes:lol::lol::lol:

OJJJJ zaboravi rec da sam se vidio sa daki-em i malo smo cavrljali onako;) i da vam kazem da mu je auto pravo zapusteno:lol::lol::lol:
 
Legend
edoze je napisao(la):
kaze diablo da nazovem malog:lol:
i nazva tebe:lol:
je*o li ga mali hahaha :D

mirzaa3 je napisao(la):
Kafica extra..sve ...diablo fin momak..NOKE obavezno da nam dodjes...pozz
ako ne bude mostar ove sedmice, eto me 100%, ako ne onda tamo nekad krajem mjeseca, posto su mi ispiti sad, ugl javim vam

pozdrav :cool:
 
Član
vidjen lazy lizard-guster pred shoppingom u zenici:D
dobra ibiza praaaavo:cool:
neki likovi hodaju oko auta,gledaju...kad se upali alarm,da vidis bjezanije :lol:
 
Legend
edoze je napisao(la):
vidjen lazy lizard-guster pred shoppingom u zenici:D
dobra ibiza praaaavo:cool:
neki likovi hodaju oko auta,gledaju...kad se upali alarm,da vidis bjezanije :lol:

hahahahha
kile napravi pometnju :D
 
Član
neki likovi dosli,gledaju,ovaj jedan htio unutra pogledat,kad poce ibiza da sljasti
zadase se momci preko parkinga pa preko livade:lol:
mi oplakali:lol:
sto su naprije drukcije felge?zimske il:icon_rolleyes:
bar je desna drukcija:icon_smile:
 
Član
Anee je napisao(la):
Vidio se sa bulexom i svirali jedan drugom;) a gdje smo se vidjeli nemam pojma da me ubijes:lol::lol::lol:

OJJJJ zaboravi rec da sam se vidio sa daki-em i malo smo cavrljali onako;) i da vam kazem da mu je auto pravo zapusteno:lol::lol::lol:

na brcanskoj... jest jest... i ja sam poboravio... lako prepoznati passata... sa xenonima... vidi se na kilometar...:D
 
Član
Ooooo sad sam se probudio , sinoch bio LOOOOM !

Inache tvrdoglavi, mirzaa3 i edoze rega momci praFo sjedili u Shopingu ispijali kafice i prichali o heXolima i pokushavali dozvati u Zenicu mog sina nokiĆa :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top