Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
.nOKe je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
vidio noketa jučer u sa tj u interex garaži.....i još nekih finh auta al neznam po imenima tko su ;)
juce nam je drug dado dolazio , interexo ovo ono zao mi je sto se duze nisam mogao zadrzati, al jbg obaveze :lol::123::123:

nemaš frke drug šta je tu je ija sam jučer čitav dan hodo po sarajevu obišo sve od a do ž kreno na piće u mostar u grad završio u sarajevu :lol: i dok sam sve obvaio već kasno malo se tebi javio i nabro nazad za mostar drugi put ćemo se dog bolje i duže pozz
 
Član
.nOKe aka. sin moj , nokke i armina maloprije kako preparkirava auto ispred shopinga :icon_biggrin:
 
Legend
danas sam vidio sto ljudi, sto cudi haha :D
da krenem redom, na meetu vidio ovu standardnu ekipicu, poslije toga krenem se djirat po gradu, vidim admu sa bubom, voju aka dino superstrasni, i sad kad sam se vracao, vidimo crazydeath (valja se tak pise) onaj momak sa crnim pugom 206 i amela chunera sa matiraTom fiestom ;);)
 
Vidio jucer Goginu Vectru u Zenici i jednog Carbonca u auto praonici sa fiatom bravo isto u Zenici ceko u redu hahahah ja prvi prao hahah
 
Član
dadao_style je napisao(la):
gogy je napisao(la):
dadao_style jel moguce da sam te u subotu vidio na putu za sarajevO???

moguće taman je bilo oko 4 sata kad sam stigo u sarajevo gdje si me mikno


pa ja mislim negdje poslije konjica nemogu se sad sjetit .nego vidim crvena dvica dobra a prepozno sam te po felgama
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top