Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vidim neku noc na otoci sivog (malo tamniji od obicne sive ja mislim da je boja Urban Grey) Seata Leona. Zatamljen, zakucan i dobre felge sa crnom unutrasnjoscu i poliranim falcom. Jel ko od vas vidjao to auto. Prejeben je!
 
Legend
vw_damir je napisao(la):
Vidim neku noc na otoci sivog (malo tamniji od obicne sive ja mislim da je boja Urban Grey) Seata Leona. Zatamljen, zakucan i dobre felge sa crnom unutrasnjoscu i poliranim falcom. Jel ko od vas vidjao to auto. Prejeben je!

to je jusufov leon
xenoni gore u farovima i dole u maglenjacima
FR je
150 ili 180ks TDI :)
 
Član
Anee je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Vidio Mirsu kako ide kuci Leonom, i RCat na Juznoj, tj. cuo muziku... izbija stakla :D

e vidio sam i ja tebe danas kod merkatora:icon_smile: i blicao ti al ti nevidis ni bijele macke :icon_question: kamoli zelenog passata:lol::lol::lol:

PS.faca se nagela kao da ga uvrnulo u ledjima :lol::lol: i nesto gleda u Fikinu piceriju:lol::lol:

Nisi to onda mene vidio, ja sam ti svaki radni dan na faxu po cijeli dan, to je stari sigurno bio, nema ko drugi, a objekti su njegova struka,pa razgleda svaki detalj :icon_smile:
 
Član
Ervix vidjen na parkingu ispred cipelica:icon_smile: i poslije naidje pored Mozzarta sljastel neonke sljaste;)
 
Član
Anee je napisao(la):
Ervix vidjen na parkingu ispred cipelica:icon_smile: i poslije naidje pored Mozzarta sljastel neonke sljaste;)

vidjoh i ja tebe iza mene, naravno ako si to bio ti, prije 15-tak min kod fidelinke.... passat karavan sa kzenonima :D
 
Član
bulex je napisao(la):
Anee je napisao(la):
Ervix vidjen na parkingu ispred cipelica:icon_smile: i poslije naidje pored Mozzarta sljastel neonke sljaste;)

vidjoh i ja tebe iza mene, naravno ako si to bio ti, prije 15-tak min kod fidelinke.... passat karavan sa kzenonima :D

vjerovatno kada sam isao u garazu da ostavim:123:
 
Član
Jest da nije sa foruma, ali danas sam vidio plavog Porsche GT3 ovdje, njemacke table.
Jel ga vidjao ko po drugim gradovima?
 
Član
vidio sam danas nekog, al ne znam ko je hehehe i ne znam dal ga ima na forumu, al znam ga sa nekih event-a. lik vozi bijelog golfa 3, znam da je bio na sff style takmicenju. i ne, nije enes :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top