Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vw_damir je napisao(la):
Vidim neku noc na otoci sivog (malo tamniji od obicne sive ja mislim da je boja Urban Grey) Seata Leona. Zatamljen, zakucan i dobre felge sa crnom unutrasnjoscu i poliranim falcom. Jel ko od vas vidjao to auto. Prejeben je!

vidjam ga svaki dan, parkira na parkingu ispred moje zgrade
 
Član
maloprije vidio corsu opc na dojče tablama,zaljubio se:icon_eek:
premocno auto stvarno,zadnja generacija,ja gledam u mraku,kontam,nije valjda,kad izadje na svjetlo,stvarno jest:cool:
 
Član
muyke je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
Vidim neku noc na otoci sivog (malo tamniji od obicne sive ja mislim da je boja Urban Grey) Seata Leona. Zatamljen, zakucan i dobre felge sa crnom unutrasnjoscu i poliranim falcom. Jel ko od vas vidjao to auto. Prejeben je!

vidjam ga svaki dan, parkira na parkingu ispred moje zgrade

Tu ga i ja vidjam , svaku noc sam tu u Mahali :D
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
muyke je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
Vidim neku noc na otoci sivog (malo tamniji od obicne sive ja mislim da je boja Urban Grey) Seata Leona. Zatamljen, zakucan i dobre felge sa crnom unutrasnjoscu i poliranim falcom. Jel ko od vas vidjao to auto. Prejeben je!

vidjam ga svaki dan, parkira na parkingu ispred moje zgrade

Tu ga i ja vidjam , svaku noc sam tu u Mahali :D

hehe, jeli incognito ili ...
ja zivim u onoj zutoj zgradi:D
 
Član
:icon_exclaim::icon_exclaim: procitajte naslov teme decki... ko je koga vidio - raju, ne auta neka tamo... :icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Legend
danas vidio eku chunera, dolazio nesto na fax, poslije toga bili na kafi sa ligom i amarom
al ide onaj vr
uuuuuuu ;);)
 
Član
Danas oko 11:50 vidio nenad-a sa plavim punticem kako prolazi pored pivare i ide na brcansku:icon_smile:

PS.nespustaj punta niposto extra izgleda na cesti;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top