Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Niko ne zalazi u Visegrad... jako mi je zao... tako da nemam sanse da vidim nekoga....

neko jucer... ili prekjucer prodje kroz VGD sa napucanim (e sad...men' se cini vw corrado) i zaustvi ih policija kod doma kulture... peglali ih nekih 15 min, kolliko sam vidio uzeli im licne karte (bilo ih trojica).. nesto na motorolu ko provjeravaju....... i na kraju ljudi odose.... ova RS policija nije navikla na malo napucana kola i odma misle "evo ih oni sa onih trkacih filmova.... e sad cu im naplatiti kaznu sto su onako projurili preko pruge a voz naisao...... mamicu im".....

osim njih nigdje zive duse po tom pitnju........
 
Član
Deyo je napisao(la):
Vidio Fayu na Vlašiću, a zamalo i Cavalina & Alfagirl :)

a jebes mene, kad sam zijanio tvoj broj...zvao na pogresan :icon_sad:
ima ba opet...dogovoricemo se da odemo u isto vrijeme :)

samo deyo, nauci se skijati, nemoj da mene opet krivis sto sam te odveo na strmu stazu...hahaha :lol:
 
Legend
Remblender je napisao(la):
Niko ne zalazi u Visegrad... jako mi je zao... tako da nemam sanse da vidim nekoga....

neko jucer... ili prekjucer prodje kroz VGD sa napucanim (e sad...men' se cini vw corrado) i zaustvi ih policija kod doma kulture... peglali ih nekih 15 min, kolliko sam vidio uzeli im licne karte (bilo ih trojica).. nesto na motorolu ko provjeravaju....... i na kraju ljudi odose.... ova RS policija nije navikla na malo napucana kola i odma misle "evo ih oni sa onih trkacih filmova.... e sad cu im naplatiti kaznu sto su onako projurili preko pruge a voz naisao...... mamicu im".....

osim njih nigdje zive duse po tom pitnju........
fakat si to u pravu, mene svaki put kad zastave drama, pogotovo jos kad je bio zatamnjen, zbog njih sam skinuo folije mamu im
 
Početnik
vidio .nOke danas prolazi mi pored zgrade, ja taman vadim auto iz garaze i vidim njega na suvozacevom sjedistu u nekom golfu :)
 
Legend
Default je napisao(la):
vidio .nOke danas prolazi mi pored zgrade, ja taman vadim auto iz garaze i vidim njega na suvozacevom sjedistu u nekom golfu :)

ehhe pa da bio sa nokketom :D
isli nesto da mu muziku stelujemo dole na anex kod dramica :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top