Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
jebi jebi noke
taman kad ti ode mi ofarbali (ne felge) da si ostao bacio bi i ti drkicu na boju
oj kako je perverzna:lol:
 
Početnik
edoze je napisao(la):
bio sinoc u kaknju,vidio 100 raja:lol:
nikog sa foruma,ni italyja,ni oggyja ni fidela...vidio par nachuniratih auta,nisu losa....jest da nisam bas imao vcremena gledat cestu,pogledi su nam bili upuceni prema parkinzima.....**** vas kakanj,ostavio na pocetku auto i ajd pjehe...mogao sam i iz zenice pjeske doc:lol:
stvarno je kriza za parking,ja 4-5 krugova napravio da nadjem....
al zato zeeeeeennnnnaaaaaaaaa majko draga...od sad samo radi cura u kakanj dolazim:D

bili smo i ja, i fidel i italy po gradu sinoc..javi se drugi put...ako nista pokazat cemo ti gdje ces parkirat ;) ima cura u kaknju..zavisi kakve trazis...kazes koje visine, boje i naravi hoces i odemo u objekat gdje ih ima takvih ;) i onda oko 22:40 malo :123: tada su sve na ulici i lagano :icon_eek:
 
Član
Oggy je napisao(la):
bili smo i ja, i fidel i italy po gradu sinoc..javi se drugi put...ako nista pokazat cemo ti gdje ces parkirat ;) ima cura u kaknju..zavisi kakve trazis...kazes koje visine, boje i naravi hoces i odemo u objekat gdje ih ima takvih ;) i onda oko 22:40 malo :123: tada su sve na ulici i lagano :icon_eek:

ma bio u boemu i fieri,pofatase me cure,a sto je najgore ne znam ko je,hahhaha
od sad sam tamo redovan svake subbote aBd:cool:
a ja sam u 22:40 vec na autoputu:D
 
Početnik
ma bio u boemu i fieri,pofatase me cure,a sto je najgore ne znam ko je,hahhaha
od sad sam tamo redovan svake subbote aBd:cool:
a ja sam u 22:40 vec na autoputu:D
[/quote]

ma takvih je kakanj pun, za to nije problem..i ja sam stalno u boemu, al bez golfa me neces poznat :icon_confused:
 
Član
ja bas gledao ima li auta,znam kak izgledaju auta od ovih kakanjaca,vidio par golfova na 15-kama,sto se pate,par dobrih dzipova,i volva s40,sto bude stalno u zenici,svedske table,jest cool auto:D
a nisam ja bio s dzipom,nego s jaranom s passatom....samo nek je vw:D
ak vas vidim javicu se:cool::cool:
 
Član
Vidio Duloxa, moguce i Bulexa negdje na juznoj :icon_question:, onda me pretekao neki sivi strasni punto iz Tuzle, blicao svima redom... steta sto sam bio "sit", pa nisam napao :lol:
 
Član
Ma danas u nedjelju, tj. sada vec jucer :D, ajde sredjuj jos golfa da bude unikatan pa da mogu biti siguran da si ti :cool:, eh da, mislim da je to onaj punto na kojem pise "Eleanor" :icon_mad:
 
Član
bulex je napisao(la):
u isto vrijeme smo bili i ja i lov2xlr8 na magistrali krecuci se od kipova prema domu penzionera... :D

Eh onda ste to vi bili, ja isao samo suprotnom stranom, a bas trazio nekog poznatog da se ide u koloni :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top