Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dadao_style je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Vidio Dadu, pio pice, zayebavali, se, hakali opet Skoda vs. Golf i tako to :cool:

nema se tu sta skoda vs golf dok ti poredis citavu skodinu proizvodnju sa samo jednim golfom :D

A eto vidim koliko ste zapeli na tog Golfa, posto vam sinonim marke...sad je proizvodjac Golf, model VW :icon_smile:

kako ja tebe nisam vidio :lol::lol: hehe šalim se malo a ova nam pića postala svakodnevnica svaki drugi dan vrljamo negdje al jučer je bilo dobro pozz vidimo se kad nabaciš felge da se provozamo

Sponzoruso, ti se samo samnom druzis zato sto imam 17" na balkonu :lol:
 
Legend
JD. je napisao(la):
kako ja tebe nisam vidio :icon_rolleyes:

gledao si u trebe preko puta :lol:

a i zamracio si auto pijacarskim folijama, pa se furas na ono "nit koga vidim nit me ko vidi" hahaha :icon_exclaim:
 
Član
bio sinoc u kaknju,vidio 100 raja:lol:
nikog sa foruma,ni italyja,ni oggyja ni fidela...vidio par nachuniratih auta,nisu losa....jest da nisam bas imao vcremena gledat cestu,pogledi su nam bili upuceni prema parkinzima.....**** vas kakanj,ostavio na pocetku auto i ajd pjehe...mogao sam i iz zenice pjeske doc:lol:
stvarno je kriza za parking,ja 4-5 krugova napravio da nadjem....
al zato zeeeeeennnnnaaaaaaaaa majko draga...od sad samo radi cura u kakanj dolazim:D
 
Član
ocam pun kakanj cura
jest da sviraju narodnjaci,al zbog zena se sve moze podnijet
:D
zamalo batine nismo dobili:lol:
cuvaj se noke:lol:
 
Legend
danas sam nadgledao igya i amela, radi se pomalo igy je cak skontao i novu metodu smirglanja felgi hahaha :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top