Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ervixa sa fikusom u zivinicama nocas ispred capoa, i onog sivog audija 80 s foruma, sto ima custom clean branik naprijed, mrsko mi traziti sad da vidim nick ko je....
 
pioneer_09 je napisao(la):
vidio danas parkiranog focusa ervixovog na brcanskoj i neku jettu sa naljom piemonte, i jucer vidim plavog fokusa kod esse na trotoaru parkiran.... jucer vidio trizexovog fiJata na slatini parkiran iza Sedre;););)

Moguce je sve, malo odmaro, a vidio si burazovog fokusa kod ese crni, moj drugi bio u garazi dok se sivonja voza;)
 
Član
adams je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Vidio Adamsa, kod auto praone u Slavinovicima ;)
fala Bogu pa i mene neko vidio, a ja po carsij:icon_smile::123::123::D non stop negdje..

Ko komšija pa te vidim :D, a vidio sam te i veceras kod Mozzarta, gledam grad pocinje preplavljavati od nekih cunera... trica bijela sa plavim neonkama, i jos neki takvi... fuj :D
 
Član
vidio nodiasha... opet... k'o sto ga i svaki dan vidim... s pivom ispred sebe

i cini mi se onaj gajs gt sa onim narandzastim golfom 3 na brcanskoj juce...
 
Administrator
vidio nodiasha danas parkiran ispred prodavnice u 6. bosanskoj, vidio lov-a kod ese nesto se radi nja njemu i vidio nenada prosao me kod mesnice basic u novom naselju ja bio sa jaranom na biciklu:lol::lol::lol:;););)
 
Početnik
vidim sinoc pored ceste iceman-a nesto ga peglaju drotovi,cini mi se da su mu i tablice skinuli:icon_question::icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top