Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
koga sam vidio... jutros pored ogledala-kad ja :D dobre felge pravo ;)

salim se, vidio vedu montoyu juce pa bar jedno 3 puta, 2 puta na aneksu i jednom... ubi me ako znam gdje :-D


EDIT: da ne kaze neko 'i..?'

dobra trica pravo :-D haha :)
 
Član
Vidio Madzida u Mostaru na faxu, šmeka maloljetnice iz bašte ;) samo je trebao 200 metara naprijed proći do drugog kafića gdje je bašta veća 20 puta :icon_biggrin:

Hauba uživo perfekcija živa... sto puta bolje već na slikama urađeno, svaka čast ;)
 
Član
antrax je napisao(la):
Vidio Madzida u Mostaru na faxu, šmeka maloljetnice iz bašte ;) samo je trebao 200 metara naprijed proći do drugog kafića gdje je bašta veća 20 puta :icon_biggrin:

Hauba uživo perfekcija živa... sto puta bolje već na slikama urađeno, svaka čast ;)

Opet vidio Madzida, ovaj put samo mahnuli u Jablanici... kolone neke u pm.. eto vam ga gore nazad, prije 20 minuta je prošao :)
 
Malo prije vidio Dulox-a drifta na poligonu u Solani...Ja poducavao djevojku da vozi, Dulox je bio jako korektan pa je svoje carolije obustavio na dvadesetak minuta :cool: te mu se ovim putem zahvaljujem...Pozdrav druze...
 
Član
dali neko zna ko je veceras oko 9:30 ovda po alipasinom se ganjo sa morijom po parku samo da mu cestitam sva ti cast al si ih izjebao jos uvijek te traze po parku sakrio si im se svaka ti dala ako si sa ovoga foruma
 
Član
Murinho je napisao(la):
dali neko zna ko je veceras oko 9:30 ovda po alipasinom se ganjo sa morijom po parku samo da mu cestitam sva ti cast al si ih izjebao jos uvijek te traze po parku sakrio si im se svaka ti dala ako si sa ovoga foruma

ja sam s alipasina,nista vidio cuo C faza gdje to o bilo
 
0g1 je napisao(la):
Murinho je napisao(la):
dali neko zna ko je veceras oko 9:30 ovda po alipasinom se ganjo sa morijom po parku samo da mu cestitam sva ti cast al si ih izjebao jos uvijek te traze po parku sakrio si im se svaka ti dala ako si sa ovoga foruma

ja sam s alipasina,nista vidio cuo C faza gdje to o bilo

evo malo off ako si sa alipasinog polja, jeli poznajes Denia Brdarica? Branio za Bubamare?
 
Član
nezz tog momka a to se bas desilo u c fazi nemogu da vjerujem da to neko nije cuo bas na ovome velikom glavnom parkupobjego ima izmedu zgrada bilo je preko 10 kom policiskih auta i dvije marice
 
Član
Murinho je napisao(la):
nezz tog momka a to se bas desilo u c fazi nemogu da vjerujem da to neko nije cuo bas na ovome velikom glavnom parkupobjego ima izmedu zgrada bilo je preko 10 kom policiskih auta i dvije marice

a u pm , ja odvrno muzz necujem nista , c.c.c .. a koje je auto ?
 
Član
nezz nesto kao crno tako nes ma samo se culo urlanje moora frrrrrrrr frrr i nestade ja mislim da nije nismo to bio sa svojim nisanom
 
Član
Daki - Juzna
lov2xlr8 - Opstina
Nenad - Privilege, nadam se da si brzo usao, i uspio izdurat u onoj guzvi, prepuno je bilo, cim je ulaz djaba bio :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top