Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
GreenDevil je napisao(la):
1.9TD je na startu jaci,zbog kubikaze i zbog toga sto mu se turbo pali vec od 1600rpm a kod dvice poslije 2000rpm

pa tako nekako.. ja bas kad sam stao sa vedom, izvuk'o mi se prvom za pola auta, drugom jos malo i tako smo ostali sve do karaja pravca nekih (200-300m)

1.9td ima vise i obrtnog,"moderniji" motor, ima tu svasta.. vrlo mala je razlika u snazi, al je ovaj 1.9td dosta flexibilniji, no ovaj 1.9td onom PRAVOM 1.6 59kW interocoleru nebi nista mogao..


Default je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
danas default vidjen na ciglanama sa nekom kokarom :D

sa buducom zenom :) pa stani kmico da se pozdravish nekad :)

p.s. juche .nOKe strasni chuner vidjen na ciglanama :lol:
fino fino
zurio sam nesto tebra
sljedeci put :cool:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
vidio danas kileta-gustera kod orta. mislim da je on, nisam siguran jer ga nisam vidio u autu :D

ma jesi 100% jer tu blizu radim ;) :cool: javi se

a ja sinoc vidio bruku nekih cunera sa foruma i cak tri partole ispred interexa :lol:
cak jedan drot prico kako mu je kolega sprzio motor u bmw-u :lol::lol::lol:
mi ga zezali zbog toga fol aaa i ti se ganjas po gradu kad on odjednom ma ja sam svog sprzio na autoputu:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
guster je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
vidio danas kileta-gustera kod orta. mislim da je on, nisam siguran jer ga nisam vidio u autu :D

ma jesi 100% jer tu blizu radim ;) :cool: javi se

a ja sinoc vidio bruku nekih cunera sa foruma i cak tri partole ispred interexa :lol:
cak jedan drot prico kako mu je kolega sprzio motor u bmw-u :lol::lol::lol:
mi ga zezali zbog toga fol aaa i ti se ganjas po gradu kad on odjednom ma ja sam svog sprzio na autoputu:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


:cool::lol::lol::lol: lool
 

JD.

Član
vidio sam i ja noke-a strasnog chunera sinoc, mimoisli se kod autobuske stanice... ***** li mu xenone njegove ubise.... :lol:
 
.nOKe je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
1.9TD je na startu jaci,zbog kubikaze i zbog toga sto mu se turbo pali vec od 1600rpm a kod dvice poslije 2000rpm

pa tako nekako.. ja bas kad sam stao sa vedom, izvuk'o mi se prvom za pola auta, drugom jos malo i tako smo ostali sve do karaja pravca nekih (200-300m)

1.9td ima vise i obrtnog,"moderniji" motor, ima tu svasta.. vrlo mala je razlika u snazi, al je ovaj 1.9td dosta flexibilniji, no ovaj 1.9td onom PRAVOM 1.6 59kW interocoleru nebi nista mogao..


Default je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
danas default vidjen na ciglanama sa nekom kokarom :D

sa buducom zenom :) pa stani kmico da se pozdravish nekad :)

p.s. juche .nOKe strasni chuner vidjen na ciglanama :lol:
fino fino
zurio sam nesto tebra
sljedeci put :cool:
tako sam i ja mislio al sam se debelo zajebo, dok nisam otreso 1.6TDi 59kw
PS dam ti da probas kad se sljedeci put vidimo pa sam zakljuci:cool:
 
Član
danas su mladenci nodiash
hochzeit.gif
ines bili kod mene
kissing-neu.gif
 
Legend
JD. je napisao(la):
vidio sam i ja noke-a strasnog chunera sinoc, mimoisli se kod autobuske stanice... ***** li mu xenone njegove ubise.... :lol:

u should wear ur sunglasses :D
GreenDevil je napisao(la):
tako sam i ja mislio al sam se debelo zajebo, dok nisam otreso 1.6TDi 59kw
PS dam ti da probas kad se sljedeci put vidimo pa sam zakljuci:cool:

vozio sam 1.9td i nije mi se nesto ucinio brzim, doduse u ventu, mozda je u dvici druga prica
ajd bas me interesuje ;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top