Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bio pola dana s Trizexom,loverom i strasnim Skubijem ;);)

eee Trzia znas ono "Gizmo drzi meeeee " :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
hahahaha, originalno dozivanje psa :D haahhaha

sta ono jos rece, imam dvije rijeci za tebe - "bilo kuda, budala svuda" :D

usuti se kad rekoh da to nisu 2 rijeci :D
 
Član
hahahahahahahah
dijaspora mila majka:D

fore stare 100 godina;)

al necemo zavidjeti djeci neka ih ipak su to 2 rijeci :icon_twisted::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RCat je napisao(la):
danas su mladenci nodiash
hochzeit.gif
ines bili kod mene
kissing-neu.gif

zafalio mi pedikir manikir:D

Nexus je napisao(la):
vidjeh nodija maloprije,zatamnio bimera drama:icon_biggrin:

trebo si singalizirat nekako da te kuznem...ne vide me sad ljudi jbg...ja masem ko manijak al zaboravim da me niko vise ne vidi:D

bulex je napisao(la):
vidio nodiasha... opet... k'o sto ga i svaki dan vidim... s pivom ispred sebe

i cini mi se onaj gajs gt sa onim narandzastim golfom 3 na brcanskoj juce...



ponekad i vince:D

pioneer_09 je napisao(la):
vidio nodiasha danas parkiran ispred prodavnice u 6. bosanskoj, vidio lov-a kod ese nesto se radi nja njemu i vidio nenada prosao me kod mesnice basic u novom naselju ja bio sa jaranom na biciklu:lol::lol::lol:;););)

kupovo hljeb i pive za rostilja:icon_biggrin: trebo si se nekako javnut;)


Vidio sam nekih cunera svakakih..jedan dan dakija uletio u kabil pekaru ostavio forda na sred dzade..konto sam da mu odvalim retrovizor:D

Vidjo rcat pocesto a i svraco joj do radnje par puta...
s bulexom sam svaki dan...

vidjo sam i audija 80 nako sredjenog...mislim da je quattro al nisam siguran...vise puta sam ga susreo..

neki dan lover gasove daje od cipelica prema omv pumpi..ja bio u kontras smjeru na semaforima kod inter auta...ode jedva ga ufati u retrovizoru:D
 
Član
vidio got2b dole na sickom ispred binga trazi parking...ja stojim kraj auta cugam vopi i dajem mu neke signale rukama medjutim samo me ljutito pogleda..ne skonta i ode dalje:D
 
Član
nodiash je napisao(la):
vidio got2b dole na sickom ispred binga trazi parking...ja stojim kraj auta cugam vopi i dajem mu neke signale rukama medjutim samo me ljutito pogleda..ne skonta i ode dalje:D

ejjjj pederuuuu tuzlanski..ono si ti bio???:lol::lol:

sta ja znam gledam neki lik se razmaho,reko gledaj budale pije pivu i nesto mase,reko da se nece uderat:icon_twisted::icon_twisted:
al gledam stoje pive na bimeru...pa onda kontam sigurno si ti :icon_twisted::icon_twisted:
al et dr,put da stanem,jbg nisam imo prije prilike da se susrecem s tobom pa nisam znao ko je ...reko vidi pjana naslonili se na bimera i piju ode cojku lak:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


Eh da ...evo i lovera sa ljepsom polovicom i SKUBIJEM u LK u Omegi :lol:;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top