Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Ja i funky danas malo bili na kafi u sarajevu, vidjeli Chuzu..i .noke-ovog golfa, parkiran ispred tite, na nekim falcarama lezi, ostavili smo mu posjetnicu :D
 
Član
vidio r-cat jutros na raskrsnici na slatini i vidio dakija, proso proso kroz miladije, kad poslije vidim parkiran kod novog fordovog salona
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
:icon_evil:zvacu vam Senadu,hocu Alahham

Micky je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
Micky je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
E jebiga micki, sto ga ti mozes zasrat

sto, sta ti je ?:icon_question:
Zato sto me ofiras non-stop medjede jedan

sorry potrudicu se da te ne ofiram

jebete Vas dvojica mene... djaba vam sve kad sam brzi od obojice zajedno :lol:
 
Član
vidjoh lov2xlr8-a na Loncarima, ide iz Orasja...:cool:

brate, Golfek ima brutalan zvuk, gledao sam ga dok se nisi izgubio iz vida:)
 
Legend
Oggy je napisao(la):
Ja i funky danas malo bili na kafi u sarajevu, vidjeli Chuzu..i .noke-ovog golfa, parkiran ispred tite, na nekim falcarama lezi, ostavili smo mu posjetnicu :D

haha
dobro ste ono nacrtali, svidja mi se pravo, ostavio sam to u autu sa unutrasnje strane :icon_smile::icon_smile:

treba si zvat na kafu..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Ja i funky danas malo bili na kafi u sarajevu, vidjeli Chuzu..i .noke-ovog golfa, parkiran ispred tite, na nekim falcarama lezi, ostavili smo mu posjetnicu :D

haha
dobro ste ono nacrtali, svidja mi se pravo, ostavio sam to u autu sa unutrasnje strane :icon_smile::icon_smile:

treba si zvat na kafu..

trazili smo te po titi, nidje te :lol:
to je oggy-evo maslo, em chuner, em slikar :D
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
vidio bulexa danas proleti juznom oko pola 10 kod higijene, i vidio quattra kod male cajapi prodje;);)

:D nisam te vidio.... a vidio sam trizexa.... na slatini.... ode prema domu zdravlja... sigurno da se lijeci...:D
 
Legend
bulex je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
vidio bulexa danas proleti juznom oko pola 10 kod higijene, i vidio quattra kod male cajapi prodje;);)

:D nisam te vidio.... a vidio sam trizexa.... na slatini.... ode prema domu zdravlja... sigurno da se lijeci...:D

da se lijeci protiv ovisnosti o fijatu,skonto da je krsh:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top