Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
danas nenad u puntu, mirso u leonu, daki sa fordom svojim, neki dan zuljo, smajke u slobodi... gdje god da se okrenes neki chuner :D
 
Član
blindery je napisao(la):
Vidio R-Cat u Slavonskom Brodu sa Astrom, poznao je od pozadi radi naljepnice Arf of Nails ( valjda se tako pise :D )

nakon danasnjeg razgovora sa mehikancima.. pisat ce tu jos vise YES!
odsad, tko god se zeniti odluci.. neka posalje mladu meni ima da je lijepo opremimo xD.. a ja.. ja sad odo krevetac svoj traziti.. ovo djakovacko vino..
mi nes dobro sjelo.. gdje je onaj tiborov thread :lol:

a blindery.. ko sto pisah u PM.. kafa drugi put :D
 
Član
vidio danas oko 12 na skenderiji MONTOYU s narandjestom tricom, extra falcare EXTRA AUTO:cool::cool: malo se bradica pustila:lol:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
elmir je napisao(la):
vidio danas oko 12 na skenderiji MONTOYU s narandjestom tricom, extra falcare EXTRA AUTO:cool::cool: malo se bradica pustila:lol:

jos malo pa ce se ozenit :D

hehe, ja u autu u koloni kod japanske ambasade:D cekao da bude slobodno mjesto na parkingu, malu dovuko na fax pa je cekao, a montoya prodje kraj mene, a vozikao sam se jedno 2 sata po sarajevu gore dole,lijevo desno i nigdje tebe da ugledam nokicu:icon_cry: volio bi golfonju vidit uzivo;)

EDIT: ii da mal nisam pokupio dinu merlina:))) on na skuteru bio haha jesam se ismijao, a sega je vidjet ga, on u nekom odijelu i na skuter:))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top