Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nexus je napisao(la):
bulex je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
vidio bulexa danas proleti juznom oko pola 10 kod higijene, i vidio quattra kod male cajapi prodje;);)

:D nisam te vidio.... a vidio sam trizexa.... na slatini.... ode prema domu zdravlja... sigurno da se lijeci...:D

da se lijeci protiv ovisnosti o fijatu,skonto da je krsh:D

doktore pomagaj, ja vozim fiJata:D
poslije ce da bude: zdravo ja sam trizex i vozio sam fiJata.... bravo triza :smajli12:
 
Član
Vidio Nenada kod New York-a, nadam se da si ono napravio, inace su se oni preselili na neku drugu lokaciju ako ih nisi uspio naci ;)
 
Član
srdjo je napisao(la):
vidjoh lov2xlr8-a na Loncarima, ide iz Orasja...:cool:

brate, Golfek ima brutalan zvuk, gledao sam ga dok se nisi izgubio iz vida:)

hhehge,zvuk je VAM TAKI sto bi rekli, sinoc doso iz beca,far mi jedan nije radio pa sam moro zuriti prije mraka u tz,da me ne zaustavlja murija,a odma su bili kad se izadje iz orasja,al su me pustili :)
al granica tz,40min,new personal record :)

vidio i ja trizu danas,posudio mu djevojku jednu na semaforu,kad se slika postavice nam slike :D
 
Nexus je napisao(la):
sta ce gore medonja,izgleda otiso da cipuje masinku:icon_biggrin:

Hehe pa znas da nikad dosta gasa:lol:

Auuu ja danas vidio bruku ljudi, Srđana, Bastu, Deyu-druftera i jos par neki koji su me pozdravljali sa tuniranim masinicama:lol: al ih neraspozna u brzini:D
 
Član
nodiash je napisao(la):
evo sjedim s bulexom:D

to se neko zeni ?:D:D
a cujem da je bule danas od 15h trebo da sjedi da pije :p
danas bio na OMV-u sa Loverom..Trizom..vidili Mirsu malo svrati i pobjeze odma...

a evo upravo zavrsio sa Trizexom treniranje po kartonu premingera:lol::lol:
 

LSD

Član
@got2b:
vidjen kod Mesketa,blicevi pucali al nista ni da trepnu,cojk s curom bio oprsticemo mu,jel tako?
 
Član
LSD je napisao(la):
@got2b:
vidjen kod Mesketa,blicevi pucali al nista ni da trepnu,cojk s curom bio oprsticemo mu,jel tako?

kad to ??? nisam ja tebe ni vidio:icon_twisted:
kad naćuriras kola onda tek prepoznjem :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top