Civic EG by mario05...

Civic EG by mario05...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Jel imas produkte svega naljepljenog na autu?

Ovako fino izgleda, samo bi ja jos te lajsne sredio...:icon_biggrin: skinuo ili prefarbao u boju auta.
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Aditas je napisao(la):
Jel imas produkte svega naljepljenog na autu?

Ovako fino izgleda, samo bi ja jos te lajsne sredio...:icon_biggrin: skinuo ili prefarbao u boju auta.

:lol::lol: Nemam nista od navedenog felge RONAL, kocnice obicne, gume DAYTON, itd.. a radice se auto iduce godine pa onda cu najvjerovatnije skinuti lajsne...
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Evo malo se radilo.. pa da stavim koju sliku... tek zavrseni radovi... Konacno postavljene maglenke... slijedi postavljenje mrezice preko ovih otvora, i napraviti zmigavac da gori kao pozicija...
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Hvala puno! ma i to ce bit rijeseno.. prekosutra.. samo da plata legne.. pa idem po dvopolna grla... danas sam zadnjh 22KM dao za maglenke, i prekidac..:lol:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Dobro ti ide drug... svaka cast.. samo nastavi tako...:cool:
i da.. slazem se da bi joj bolje legle neke jap style felge.. sa ostrim zavrsecima krakova... ali ni te nisu toliko lose....;)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Hvala svima...
@Aditas... i meni se sviđaju ove felge.. ali sad trenutno nemam sredstava za njih... jos idem u skolu... a oslije skole radim.. pa pomalo:lol: kad se mogne idu nekakve malo otvorenije..
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Extra ti je auto...vidim stalno se nešto radi svaka čast...vidjam te po gradu stalno uzivo je još bolji ;)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

E Hvala puno! Stalno imam neke nove ideje.. pa se radi.. sljedeca mi je namjera stavit bixenone 8000K..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top