Civic EG by mario05...

Civic EG by mario05...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

evo kolega ja mislim da ti je ovdje taj problem mada ces morati skinuti karburator ili naci neki duzi sarafciger i onda pokusaj okrenuti na jednu pa onda na drugu stranu ali dok je hladan evo slika gdje se to nalazi nemogu ti drugacije objasniti[/u]
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Esmir_crx je napisao(la):
evo kolega ja mislim da ti je ovdje taj problem mada ces morati skinuti karburator ili naci neki duzi sarafciger i onda pokusaj okrenuti na jednu pa onda na drugu stranu ali dok je hladan evo slika gdje se to nalazi nemogu ti drugacije objasniti[/u]

ma nije mi se to desavalo kad sam je tek kupio.. ali mi je smetalo kad se ugrije i pustis gas spusti na niske obrtaje.. i onda sam stimao na onom sarafu stangas.. i odtad... pa cu probat sad dok je hladan skroz vratit na lijevo...:icon_rolleyes:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

varti kako je bilo i ne diraj nista ona ima takav rad kako je nastimana izuzetno je tesko nastimat ler gas i ja sam imo dosta problema oko toga znalo je se desavati da kada je upalis obrtaji odu i na 4000 rpm i zato su mi stradali leteci lezajevi kada je bilo hladno vrijeme :icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Esmir_crx je napisao(la):
varti kako je bilo i ne diraj nista ona ima takav rad kako je nastimana izuzetno je tesko nastimat ler gas i ja sam imo dosta problema oko toga znalo je se desavati da kada je upalis obrtaji odu i na 4000 rpm i zato su mi stradali leteci lezajevi kada je bilo hladno vrijeme :icon_cry::icon_cry::icon_cry:

evo stimao sam danas... cijeli dan garazi (u garazi je inace hladno) prvi put je upalio ona radi kao da je motor zagrijan.. a to ranije sto sam stimao, jer mi se znala ugasit.. kad se dobro ugrije i stanem (kvacilo kocnica.. ona se ugasi:icon_sad:).. pa vidjecemo sta ce bit dalje.. mozda cu u nedjelju u mostar.. pa cu je probat..:icon_smile: HVALA PUNO!!:cool:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Evo napokon legle i felge... gume su prednje super , a zadnje su dobre.. a na felgama ima parnica netko ih namjerno izgrebo sve exerom... :icon_mad: pa ce slijediti farbanje felgi i sve cetiri NOVE gume... i mozda malo spustanje naprijed.. bit ce jos slika s aparatom...
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Zaboravih napisat..:icon_smile: i stakla cu potamniti za koji dan.. a treba mi savjet: razmisljao sam da ovo narancasto na stopkama ofarbam u crveno pa zna li tko gdje ima kupiti onaj sprej za stopke i kako se farba??:icon_smile:
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Sori,ali meni felge nisu nesto,nekako su mi pre "civilizirane" za honda look.Hm,ne znam,ja bih ih u mat crno farbao,no eto samo da kazem svoje misljenje.

Dobra ti ja jakna/kabanica,sta je vec :D :cool:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

:icon_smile: ma svako ima svoje misljenje... Samo da kazem da cu imati ovih duxerica i u drugim bojama sa natpisom 70KM.. a sto se tice felgi.. ofarbane su sad se suše.. pa cu sutra gume staviti..:icon_smile:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Evo obecanih slika felgi i guma... i Malo se radilo : Bilo je malo spustanja (3cm), nove naljepnice.. evo slika:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top