Civic EG by mario05...

Civic EG by mario05...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Esmir_crx je napisao(la):
sta mislis na ovo :) samo u crvenu boju :)

ova je extra.. samo sto bi morao ili napraviti lipove na skidanje.. ili nabaviti drugi set branika, i pragova.. za zime..
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

mario05 je napisao(la):
Esmir_crx je napisao(la):
sta mislis na ovo :) samo u crvenu boju :)

ova je extra.. samo sto bi morao ili napraviti lipove na skidanje.. ili nabaviti drugi set branika, i pragova.. za zime..

ako mislis to uraditi i morat ces imati dva para branika mislim jedan rezervni za zimu tako i ja radim :)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Esmir_crx je napisao(la):
mario05 je napisao(la):
Esmir_crx je napisao(la):
sta mislis na ovo :) samo u crvenu boju :)

ova je extra.. samo sto bi morao ili napraviti lipove na skidanje.. ili nabaviti drugi set branika, i pragova.. za zime..

ako mislis to uraditi i morat ces imati dva para branika mislim jedan rezervni za zimu tako i ja radim :)

:) ovaj mi se sviđa.. mislim da ce biti ovako nesto... tata mi govori kad je radim da je uradimo ljudski..pa cu morat trazit druge branike i pragovenn:icon_smile:
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Samo reci još da ćeš i ove obrve i kakav krovni spojler...i eto ga, imaš pravi plastik-fantastik :icon_confused: gdje ćeš ovo radit od auta :icon_eek: daj nešto kulturnije, bliže fabrici nije ovo za tog auta...ma ne znam što pričam, svak uradi što naumi al eto...moje LIČNO mišljenje je da je ljepša fabrički xxxxxxxxxxxxxx puta nego ovakva!Stara jest ružna i bolje joj dođe malo sređivanja al ovo auto je fabrika lijepo napravila, što da ga vlasnici onda unakaze :icon_question: :icon_rolleyes:
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

moj favorit,necu stavljati slike nego samo link

http://img267.imageshack.us/img267/7830/image4342236.jpg

jednostavno je prelijep
i evo jos koji,nikakvih skoro plastika nema

http://img217.imageshack.us/gal.php?g=p1050500ac3.jpg
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

CoL3-99 je napisao(la):
moj favorit,necu stavljati slike nego samo link

http://img267.imageshack.us/img267/7830/image4342236.jpg

jednostavno je prelijep
i evo jos koji,nikakvih skoro plastika nema

http://img217.imageshack.us/gal.php?g=p1050500ac3.jpg

Eh to je to :cool: ovako nešto joj najbolje i stoji...da se skoro i ne primijeti razlika od fabrike a auto prelijep ;)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

preuredit fabricke branike ali sto vise da budu standardni a to podrazumjeva samo minijaturne zahvate ULJEPSAVANJA i to je to a praviti FF od njega!!! pa daj decko davno je to proslo
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Ma brate mili radi kako ti je cejf.... svako ima svoje misljenje, a ti radi po svom... Nek glave otpadnu od okretanja za njom...:cool:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

e raja evo jedna slika od prije.. kad sam isao u mađarsku sa autom... malo je losa slika.. ali vidi se sto je bitno..
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

quote='CoL3-99' pid='432486' dateline='1248304896']
moze to i vise:cool:
[/quote]

i ja mislim da moze.. ali nisam htio jer tada jos nisam imao vozacke.. pa malo na autoputu probavao.. kad ga uradim onda opet u mađarsku, pa testiranje!!:123: :lol:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

mario05 je napisao(la):
quote='CoL3-99' pid='432486' dateline='1248304896']
moze to i vise:cool:

i ja mislim da moze.. ali nisam htio jer tada jos nisam imao vozacke.. pa malo na autoputu probavao.. kad ga uradim onda opet u mađarsku, pa testiranje!!:123: :lol:
[/quote]

ja sam imao taj 1.3 motor vozio sam je 190 i to je kapak da znas da nemoze vise bar kod mene nije mogla
 
Super Moderator
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Esmir_crx je napisao(la):
mario05 je napisao(la):
quote='CoL3-99' pid='432486' dateline='1248304896']
moze to i vise:cool:

i ja mislim da moze.. ali nisam htio jer tada jos nisam imao vozacke.. pa malo na autoputu probavao.. kad ga uradim onda opet u mađarsku, pa testiranje!!:123: :lol:

ja sam imao taj 1.3 motor vozio sam je 190 i to je kapak da znas da nemoze vise bar kod mene nije mogla
[/quote]



kuces brze drug ;)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

mario05 je napisao(la):
e raja evo jedna slika od prije.. kad sam isao u mađarsku sa autom... malo je losa slika.. ali vidi se sto je bitno..

slabo, cehinja 1.4 ide 20km/h vishe :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top